Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A héten volt a harmadik...

Pepejeans kérdése:

A héten volt a harmadik sikertelen forgalmi vizsgám! B kat mit lehet tenni ha indokolatlannak tartom a bukást?

Figyelt kérdés

2020. febr. 28. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Bővebben? Mi történt?
2020. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Semmit.
2020. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
50 levezetett órám volt kb 3.vizsga veszprém hold ut,egyirányú lefelé,majd balra első,bejárat ez kétirányú viszont autók álltak mindkét oldalon,nem soroltam kellően balra mert akkor meg azért huznak meg mert nem hagyok ajtónyitásnyi távolságot s igy kicsit jobbra huztam be az autót akit meg akarnak buktatni azt mindig ide viszik be az oktatóm meg egy kutya volt!!!
2020. febr. 28. 12:27
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Ketiranyu utcaban hova sorolsz balra? Mi van?
2020. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
egyirányú uton ha balra kell menni balra sorolsz viszont ahogy irtam az autók miatt,nem lehetett megoldani amugy 5 éve van motor jogsim csak kenőpénzem nem volt ebben a helyzetben
2020. febr. 28. 12:35
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
azt írod 5 éve van motorjogsid.. Aztán azt is írod, hogy 50 levezetett óra után harmadszor buktál meg vezetésin. Nos ez csak úgy lehet, hogy motorral egy napot sem vezettél a városban(sem)..a motorral közlekedés nagyon sokat segít az autós vizsgához. Valami nem stimmel, de vágj neki mégegyszer, mert nem szabad feladni. Még néhány órát vezess oktatóval(ha jó idő van, nagymotorral)aztán jelentsen vizsgára. Megnéztem műholdon, nem nagy durranás a hold utca egyirányú része, balra kell húzódni, amennyire lehet. Más ötletem nincs.
2020. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
:( Hát sajnálom, nagyon kellett a pénzed nekik. Teljesen helyesen jártál el, mégis hová a csudába állj, ha nem látsz ki a parkoló autóktól, akkor nem tudsz balra húzódni. Útkereszteződésben, nem is lehet parkolni, minimum egy autónyi helyet, ha jól emlékszem 5 métert kell hagyni, szóval te nem voltál hibás. A panaszodat elmondtad ott helyben a vizsgabiztosnak? És csak ez volt az ok? Más nem volt?
2020. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád, de tudom jól, miről beszélsz - veszprémi lévén. Az összes tanulót arra a területre viszik vizsgáztatni. Egyik utca erre egyirányú, a másik a másik irányba, csupa jobbkéz-szabályos becsatlakozó, eszméletlen keskeny kis utcával. És természetesen minden parányi utca teleparkolva. Szerintem nem Te voltál a hibás, a parkolási szabályokat nem tartják be az autósok, nem hagynak helyet a balra soroláshoz, tojnak nagy ívben arra, hogy Neked ott balra kellene tartani ahhoz, hogy a jobbra kanyarodóknak is helyet adj, és még ki is láss, hogy jön-e valaki felfele a kétirányú Akácfa utcában. "Nem nagy durranás" írta valaki. Igen, egy gyakorlott vezetőnek ez nem nagy durranás. De egy éppen vizsgázónak, eléggé kányás terület.
2020. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
50 óra, 3 bukás... neked fogalmad sem sincsen a közlekedésről. Ennyi.
2020. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Miért borítèkoljàtok, hogy három bukás után 50 óra után biztos hülye az illető? Bizonyára taknyos kis kölykök vagytok, akiknek fingja sincs róla, hogy az emberek képessége más és más, nem is érdemes rátok hallgatni.


Mit tehetsz, kérdező? Semmit sem, hisz a vizsga elmúlt, alà is írtad bizonyára a papírt. Amit tehetsz, hogy veszel néhány órát, hogy lássa a vb hogy gyakoroltál, és elmész negyedjère is, majd ha kell akkor az ötödikre is.

2020. febr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!