Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek milyen negatív tapasztal...

Kinek milyen negatív tapasztalata van a jogosítvány szerzéssel kapcsolatban? Pl. boríték - érdekes bukás - sokat kellett várni a vizsga időpontra - gond volt a jogsi készítésénél mert rosszul vitték fel az adatait a vizsga központban...

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 06:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az oktatóm lehülyézett, nem tanított semmit, azt mondta parkolni úgy tanulok meg ahogy akarok, felhívtam egy másik oktatót, az meg elküldött szó szerint a pi csàba, hogy mit képzelek, hogy én oktatót akarok váltani. Levezettem a kötelező óraszàmot, de időpontot nem volt hajlandó adni az oktató, helyette azt mondta, hogy ostoba vagyok.

Ez 1,5 éve volt, azóta sincs jogsim.

2020. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
semmi.... 7-8 hónap 1 jogos bukás, lefizetés nem volt.... korrekt normális hozzáálás...
2020. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem lehet oktatót kellett volna váltanom.


Alapjáraton olyan xar kocsira váltott, amit még ő is utált, én is nehezebben vittem (de azért vezettem). Az első kocsijával legalább nem voltak gondjaim.


Az óra java része azzal ment el, hogy a családi ügyeit intézte, volt olyan, hogy óra elején elindultunk, félre álltunk, berohant egy házba és kb 20 perc után jött ki, mert a volt nejével beszélt és elgárta, hogy fizessek ezért meg a hasonló órákért.


Illetve nem igazán éreztem, hogy tanítana, csak kiabált mellettem.


Igazából én nem is éreztem magam jól a volán mögött, ezért is van az, hogy a jogsit megszerezve tovább hasznaltam a tömegközlekedést. Lehet más oktatónál nem így lett volna.


Mondjuk a másik dolog az volt, hogy nem gyakoroltak velem, amikor meglett a jogsi. Sok ember panaszkodik az oktatójára és otthon gyakorol a családdal a jogsiszerzés után.


Nálunk a család folyamatosan odázta a gyakorlást velem, 1-2 alkalommal gyakoroltak velem, de ennyi volt összesen. Eléggé féltékeny voltam a bátyámra, mert akkor még velünk élt az apánk, aki gyakorolt vele, de rám nem jutott ideje, akkorra már új életet kezdett. A bátyám rövid időn belül perfekt vezetett és vezet a mai napig.


Én nem bánom, hogy tömegközlekedek, ahogy telt az idő rá kellett döbbennem, hogy a vezetés nem nekem való és, ha mégis úgy alakulna, hpgy autót kell vezetnem, akkor már megvan a jogsi és keresek egy jó magántanárt, aki gyakorol velem.

2020. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Jogsival is mehetsz autósiskolába gyakorolni. Persze így a pénzed bánja.

2020. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!