Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eddig féltem a vezetéstől, de...

Eddig féltem a vezetéstől, de most muszáj lesz jogosítványt szereznem. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Székesfehérvárról járok Budapestre dolgozni, a munkahelyem a Népliget közelében van.


20.-ától kemény napi 3 (három) közvetlen járatra redukálták a buszközlekedést a két város között, így nekem Öreghegyről be kell buszoznom helyi járattal a Vasútra, a Déliből meg BKV-zás a melóhelyre. A vége az lett, hogy 3 nap is késtem. A főnököm behívott és közölte, hogy vagy megszerzem a jogosítványt és kocsi, vagy sajnos meg kell válniuk tőlem, mert a rendszeres késés problémás lesz. A kocsi megvásárlásában is támogatnának!


Sajnos eddig féltem ettől a dologtól, de most muszáj lesz, életem eddigi legjobban fizető munkahelye és a Népligethez való közelség miatt a bejárással sem volt gondom. általában 9-re járok be. Más is járt már így? Hogy győztétek le a vezetéstől való félelmeteket?



2020. aug. 28. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te kezdted, úgy maradj csendben.
2020. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

Te maradj először is, mivel TE voltál az, aki elkezdte azzal, hogy belekötött egy normális stílusban feltett kérdésbe. Mit zavar téged, hogy a kérdező tapasztalatokra kíváncsi, mert van egy problémája, amire megoldást keres?

Tudod, az oldal célja ez, hogy kérdezzünk, segítséget kérjünk. Nem pedig az, hogy idejárjunk pattogni, kötekedni valakivel, aki semmit nem ártott nekünk, csak feltett egy kulturált kérdést. Ha nem tudsz válaszolni neki, minek kommenteltél? (Én válaszoltam eggyel előtted, mielőtt ezzel jönnél). Minek foglalkozol olyan kérdéssel, amiben nem tudsz segíteni?

2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Választásom sem volt, a párom közölte, hogy öltözzek, mert elvisz és beiratkozok szépen :D rettentően féltem, nagyon nagyon távol állt tőlem az egész dolog, egyedül a kényszer vitt rá engem is . Azóta 2 év eltelt balesetmentesen, vettem egy szuper kis kocsit és már rengeteg helyet bejártam .hajrá menni fog főleg hogy van ösztönzés a munkahelyed részéről :)
2020. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!