Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Még mindig félek a vezetéstől?

Még mindig félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Friss jogsis vagyok kb 1hónapja kaptam meg. Hibapont nélkül vizsgáztam és a kressz is 2pont veszteséggel sikerült. Párommal vezetek ha megyünk valahova ő ott van velem. Még magamban nem vezettem nagyon félek, igazából a mai nap el kellene indulnom kocsival(sajnos se gyalog, se tömegközlekedéssel nem tudom megközelíteni a helyet ahova mennem kell)de parázok, nagyon! Inkább a kapun történő betolatástól félek. Úton szépen tartom a kocsit, még stresszelem magam, de nem volt eddig probléma. Ki hogyan kezdte? Ki mikor indult el magában először? Voltak kisebb baleseteitek? Amivel vizsgáztam kis kocsi volt, itthon pedig egy kombi várja hogy vezessem.Tömegben is és terjedelmében is másabb, illetve ez már nehen indul el alapjáraton, mint a vizsgaautó.köszönöm előre is a válaszokat.😊

2019. júl. 18. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokd a kocsit. Én azt tudom ajánlani hogy körözgess az utcába/környéketeken először
2019. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként nem volt balesetem. Tapasztaltként már igen, de az sem az én hibámból.
2019. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a kapun történő betolatás miatt félsz..... hát akkor ne tolatva álljál be!

Egy kis autón tanultam, és egyterűnk van itthon. Felvettem a jogosítványom majd pattantam az autóba , a kapun nem tudtam kiállni ,mert nem tudtam rükvercbe tenni az autót :D felhívtam férjem,hogy tudok tolatni (eszembe nem jutott,hogy azt a pöcköt kellene hozzá használni a váltón) aztán onnantól majd 1 hónapig mentem minden nap össze vissza,ha kellett ha nem és egyedül. Kisebb balesetem 6 éves jogosítvánnyal volt,neki tolattam egy kis alacsony oszlopnak ami pont úgy volt,hogy a radar nem érzékelte

2019. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elindultam nagyon izgultam. Közbe egy biciklis ki is vágott elém a körforgalomban... és csak röhögött!😡
2019. júl. 18. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögött volna ha véletlen elcsapod.
2019. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg basszus pont a forgalomtól tartok jobban, hogy ott sodor elém az élet valaki hülyét, aki miatt balesetem lesz. :D Én nagyon tanulós vagyok, úgyhogy amikor csináltam a jogsimat, én a parkolásokat, elindulást, mindent bemagoltam előtte elméletben és még mindig azt fújom. Lehet, hogy neked is sokat segítene kicsit elméletben megtanulni, átnézni, és aztán azt átültetni a gyakorlatba.
2019. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!