Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövő héten lesz a forgalmi...

Jövő héten lesz a forgalmi vizsgám, tanácsok, ötletek, tapasztalatok? :)

Figyelt kérdés

Na szóval, sziasztok. Egy hét múlva lesz a forgalmi vizsgám (12.03.), amire én már most rástresszeltem. Alapból is ilyen vagyok, de most különösen, egy héttel a dolog előtt már most félek.

Pontosabban nem a vezetéstől félek, hanem attól, hogy kifogok egy olyan vizsgabiztost, aki a legkisebb hibáért is megbuktat.

Az oktatóm egyébként jófej, bírom, segítőkész, és nem ordibál hála Istennek :DD. Vizsga előtt még 2x megyek vezetni.

Szóval igazából engem érdekelne pár tapasztalat, tanács, nyugtató szavak :DD, akármi, ami jól jöhet. Köszi előre :))



2020. nov. 26. 00:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Én 4.re mentem át. Túlzottan akartam az első 3 vizsgán a sikert. A 4.-re én is úgy mentem, hogy nem érdekel. Sőt a 4. előtti gyakorlásokra is. Sikerült is. Ugyanaz a vizsgabiztos buktatott meg a 3. -on, aki a 4.-en átengedett. 13-a volt. 13 óra. Kihúztam a legmumusabb 13 as országútit. 2 megfordulásom volt mert ugye az országúton is meg kellett fordulni+ egy y a városban meg egy párhuzamos hátra (6-os és 7-es manőver, ami összeadva 13 szintén. Ja és kb 13 km-t mentem.) Az eső szakadt. Úgy emberesen. Próbált kekeckedni a vizsgabiztos, de az oktatóm nem hagyta. Megcsináltam mindent 49 perc alatt. Ne arra gondolj, mennyi van még a vizsgából, hanem vezess... Van egy módszerem. Mondd el magadban vagy akár hangosan (ahogy jobb neked), hogy"persze, hogy izgulok, de ilyen helyzetben ez természetes.."

Engem ez mindig megnyugtat. A vizsgabiztossal ne foglalkozz. Tekintsd egy zsák krumplinak aki ott van hátul, de nem szabad, hogy kiguruljanak a krumplik a zsákból, tehát légy óvatos.

Amúgy meg ha akar behúz vonalat valami hibáért, ha nem nem. Nekem olyanért is húzott be ami szitu nem is volt a vizsgán. Meg behúzta hogy nem figyelem néha a tükröket, de a végén megdicsért, hogy nagyon sokszor néztem a tükrökbe. Behúzta hogy jobbratartás okán kerülgetem a járműveket. Na ez pl az amit írtam, hogy ilyen hely sem volt, ahol esetleg csinálhattam volna. Meg országúton parkoló kocsik??? Na mindegy. Amit ők mondnaka az a Szentírás. Lényeg, hogy átmentem 8 hibával, amiből kb a fele kamuhibavonal.

2020. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
8-as vagyok! Sikeresen átmentem :D egy hihetetlenül jófej vizsgabiztost fogtam ki, aki jóban van az oktatómmal, látszott végig, hogy át akar engedni, olyan hibákat elnézett, hogy jaj.. :D De megvan! Amikor beültem az autóba már nem is izgultam szinte. Sok sikert neked is, szorítok nagyon! :)
2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! 8-12-és, hatalmas gratula!! Sok balesetmentes km-ert! :))
2020. nov. 30. 14:46
 14/19 anonim válasza:
Köszönöm! :) Neked is majd a sikeres vizsga után! :)
2020. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Anno én is ráfeszültem a vizsgára, főleg, mert másodszor futottam neki az egész jogsi-projektnek (az első alkalommal kétszer buktattak, és abbahagytam, le is járt a két év, nem szabad!), jó, hogy nagy nyomást helyeztem magamra.


A második alkalommal egy tök jófej oktatóm volt, ő mondta a vizsga közeledtével, hogy “és ha nem sikerül? Mi történhet?” Átgondolva ez annyira megnyugtatott... mert mi történhet?


Ha megcsinálom, elbúcsúzunk egymástól, és lesz jogsi.


Ha nem sikerül a vizsga, a következő órán folytatjuk a gyakorlást, és újra megpróbáljuk a vizsgát.


Ez járt a fejemben a vizsga előtti órákon, sőt, a vizsga előtt is közvetlenül... úgy is kezdtem el a vizsgautat, ha nem jön össze, két nap múlva jövök újra órát venni :) elsőre sikerült, 25 percet, ha mentem összesen.


Sok sikert neked is!

2020. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia kérdező.Sikerűlt a vizsgád?
2020. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sikerült!! Nagyon nagyon izgultam, de hála Istennek nagyon rendes volt a vizsgabiztos.:)) Sok sikert minden vizsgázónak! :)
2020. dec. 5. 14:37
 18/19 anonim válasza:
Gratulálok, nagyon örülök neked!! ☺️
2020. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2020. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!