Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az baj ha férfi vagyok és egy...

Az baj ha férfi vagyok és egy nő lesz az autó vezetés oktatóm?

Figyelt kérdés
Megtörtént az hogy az előző iskolában vakon választottam oktatót. Az férfi volt. Mondtam neki nem tudok vezetni, erre csodálkozott hogy nehezen megy azt mondta ez nagyon ritka. Mivel még én éreztem magam szarul ott is hagytam két óra után. Most egy másik iskolában vagyok, van itt egy oktató akinél sok ismerősöm volt, konkrétan mindenki nála volt itt a környéken. Az oktató is egyébként itt lakik a közelemben. De nő, még pedig kicsit idősebb. Nem mertem már vakon választani oktatót, ráadásul könyörögni kell hogy vallalljanak. Így hozzá megyek le is van beszélve. Szerintetek gáz hogy férfi létemre nő fog tanítani vezetni? Nem nézem le a nőket nem azért kérdezem, csak érdekelnek a vélemények.

2021. márc. 3. 17:48
1 2
 11/14 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz, hogy Hölgy az illető.


Sokkal inkább a személyisége, az attitűdje és módszertana, ami számít, aminek érdemes utána járnod, mielőtt belecsapsz a lecsóba.


Igenis meghatározó a későbbiekre nézve, hogy milyen élményeket társítasz az eseményhez, folyamathoz.


Anno a forgalmi vizsgára felkészítő oktatóm Nő volt, hatalmas forma a csaj és a legesleglényegesebb: Vezetni tanított, nem idegeskedni, félni, alkalmatlankodni, hanem terelni afelé, hogy érezzem az autót és az utat és gyorsan átlássam a helyzetet, megfelelően tegyem oda a biztonságos megoldást a helyzetre (ami nem mindig a satufék!).


+ Legszebb élményem Vele kapcsolatban, amikor autópályán a T táblás oktató autóval "felbújtott", hogy büntessek és toljam le a belsőben és középsőben tötyörgőket. Vizsga előtti 5 perces "ajándék" volt Csajszitól. Nem most volt, de "gyönyörű" volt :D


Fel a fejjel! :) Igyekezz megszeretni a közlekedést, majd később úgy is megutálod, de remélhetőleg nem :) És jól látod, nem mindegy, hogy egy szakember, vagy egy sz@rember az tanító!!!


Sok-sok sikert!!! :)

2021. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kis szerencsés! Itt henceg! :)
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem nézem le a nőket nem azért kérdezem, csak érdekelnek a vélemények."


Hát, pedig a kérdésed sztereotípia. Aki emiatt megjegyzést tezs rád, az lenézi a nőket, és ez rád néve is rosszul sül el.

2022. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Baj, ne legyél férfi.
2022. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!