Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után tudtatok /...

Mennyi idő után tudtatok / mertetek egyedül vezetni, miután megszereztétek a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, hogy x km-t még valakivel (egy olyannal akinek már régota van jogosítványa) együtt kéne vezetni a jogsi után, hogy legyen rutin meg ilyesmi. Nektek ez mennyi idő volt?

Én már őszintén nagyon szeretnék egyedül vezetni, járkálni mindenhova (anélkül hogy bárki is velem jöjjön mert még kezdő vagyok), már október óta vezetek, és kb 50 óránál járok, mert biztosra megyünk az oktatóval (meg ugye voltak idők amikor nem tudtunk menni és akkor kiesett egy pár hét) és mostanában fogok vizsgázni.

19/l



2021. ápr. 24. 10:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
80%
Pont az olyan emberek okozzák a legtöbb balesetet, akik 30 óra után úgy érzik 30 év tapasztalattal rendelkeznek. Hiába vezettél te a 30 óra előtt, a rutin azután fog jönni, hogy a kezedben a jogsi és mész jó pár ezer kmt. Akár egyedül akár mással, de bírom az olyanokat, akik el vannak szállva maguktól, hogy a tanulókocsiból kiszállva már Németországba kivezetnének. Ha ki is érne az is a szerencsén múlna. Én elhiszem, hogy van, akiknek tényleg nagyon jó érzékük van hozzá, de ne legyetek már elszállva, ez a nem a fazsméregetős rész :)
2021. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Inkább azzal van a gond aki be van tojva a volàn mögött és remegő làbakkal próbàl tötymörögni. Vegyen még az ilyen jó pàr óràt
2021. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön az első nap. Igaz, össze se lehet hasonlítani az akkori forgalmat a maival.
2021. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokáig egyszerűen nem is engedett egyedül vezetni anyám. Elég sz.ar helyzet volt. Mindig beleugatott, az elején random még a kormányba is belenyúlt.


Elegem lett, és egy idő után inkább a nagyim kocsiját kértem kölcsön, ha nagyon kellett.


Nemrég pedig vettem egy saját kocsit.


Bár baromi ciki volt egy idő után, hogy anyám "tanítgatott", meg "babusgatott" a jobb egyről, összességében nem bánom, hogy sokat vezettem mellette.


Tudniillik elég rámenősen vezet, amit én is átvettem tőle, mert a magyar közlekedési morál évről-évre csak rosszabb. Néha olyanok az utak, mintha egy folytonos "osztályharc" lenne a közlekedők között.


20F

2021. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!