Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Városi vezetést te is nagyon...

Városi vezetést te is nagyon nehéznek találtad mikor tanultál vezetni?

Figyelt kérdés
Én nagyon annak találom. Nem tudom hogy fogok le vizsgázni hogy fogom megtanulni hogy semmi hibát ne kövessek el. Városon kívül soha nem fulladok le de itt még az is előfordul. Zöld van meglátom hogy a másik szinte azonnal elindul ideges leszek kapkodok és le fulladtam. Nem tudom ebből le vizsgázók e valaha az életbe.

2021. júl. 15. 07:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én most tanulok Pécsett. Szerencsére jó érzékem van hozzá amit az oktató szinte minden alkalommal elmond meg hogy meg van elégedve velem. Néha azért csinálok hülyeségeket mint minden tanuló. Összességében nem találom nehéznek viszont amikor beláthatatlan kis szar utcákba kell manőverezgetni attól le ver a víz. Nem látod be normálisan, az egyik jobbkezes(semmit nem látsz) , a másiknál kereszteződésnél lehetetlen helyen van a tábla nem látod, centizgetés a parkoló autók között, útpadka, akkor gyalogosok össze vissza lelépnek eléd. Múltkor egy illuminált hajléktalan majdnem beájult elém a két parkoló autó közül, akkor ráfékezel de jönnek mögötted szóval ez a része agyrém. Viszont amikor meg kintvagy párhuzamosban ott gyerekjáték.
2021. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!