Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme jogosítványnak ha...

Van értelme jogosítványnak ha úgyse értek semmit az autókhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos most jöttem rá az autókhoz érteni kell különben át csesznek mindehol nem kicsit, nagyon. Vagy legyen autószerelő haverod. Nekem egyik sincs. Van így értelme a jogosítványnak? Az a gond már bele fogtam.

2021. aug. 13. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alapokat majd megtanulod.

Egyébként nem igaz amit írsz.

2021. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értek hozzá és mégis átbasztak... Frissen lakatolva= a lyukak szépen lekenegetve alvázvédővel, úgy hogy szép sima legyen...
2021. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi értelme jó lesz dísznek. Én nem vagyok gazdag hogy sokat tudjak erre költeni. esetleg lehet jobban járok egy segédmotorral.
2021. aug. 13. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem bsznak át mindenhol, de ha nem is akarsz saját autót, sok cégnél vezethetsz céges autót bizonyos beosztásokban.
2021. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A jogosítvány a vezetéshez kell, nem a szereléshez. Átcseszés ellen meg vigyél magaddal szerelőt, vagy a kocsit állapotfelmérésre.
2021. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem csesznek át mindenhol, nekem 3 szervizzel volt eddig dolgom hosszabb távon (1-1 autón évekig hordtam 1-1 helyre), 3 különböző kategóriában úgymond, soha egyiknél sem akartak átverni

az egyik (mostani) egy márkaszerviz, az előző egy használtautó-kereskedés saját szervize, a harmadik meg egy faluvégi hentes ahová az első szutyok mocsok xaromat vittem amíg nem toltam be a bontóba :D

mindegyikről csak jó tudok elmondani

egyébként ha ettől tartasz, akkor sem kell teljesen mindent megtanulnod az autókról, pár nap utánanézés után már elég jó képet fogsz kapni arról, hogy mi hogyan történik, esetleg maradj ott amikor mondjuk fékbetétet cserélnek, hogy élőben is lásd

2021. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Jajj hagyjátok, ez már megint a nyavajgós segédmotoros kérdező... Már majdnem válaszoltam érdemben, de úgy sincs értelme.
2021. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!