Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgára tippek?

Forgalmi vizsgára tippek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a forgalmi vizsgám Miskolcon, reggel. Én általában közben nem izgulok annyira, remélem ez most is így lesz. Mikre kell nagyon oda figyelnem? Aki Miskolcon vizsgázott milyen tapasztalata van?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 10. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapkodj, de határozottan csinálj mindent. A gyalogosokra figyelj... Amúgy szerintem Miskolc jó ebből a szempontból. Én ott vizsgáztam.
2021. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de nekem órákon össze-vissza ment egy picit a kuplung kezelés, vizsgán meg tökéletesen. Nem tudom miért, de lehet hogy lassabban, meggondoltabban csináltam, azért. Te is próbáld minél jobban, de ne görcsölj rá, csak szépen nyugodtan.
2021. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vizsgáztam még, de annyi biztos, hogy ha Miskolc és reggel, akkor szerencséd van, mert olyan dugók vannak a városban, hogy az araszolással telik majd az idő! :D
2021. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell odafigyelned? Mindenre. Ahogy írják ne kapkodj, légy határozott és tartsd be a szabályokat.
2021. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az útra kell odafigyelned. Akármilyen is a vizsgabiztos (sajnos Miskolcon én már belefutottam elég mogorvába), ne hagyd magad kizökkenteni. Ha a vezetésre figyelsz, szépen végigmész az útvonalon, akkor még egy mogorva vizsgabiztos is át fog engedni.


Fontos, hogy sose megszokásból vezess, hanem mindig-mindig figyelj oda. Ne legyen olyan pl. vasúti átjárónál, hogy "Á, itt úgysem jön soha vonat", vagy kis mellékutcánál, hogy "Á, innen úgysem szokott jönni semmi". De, mindig jöhetnek, szét kell nézni, és megadni az elsőbbséget. Forgalmi rend változás is simán előfordulhat, arra is figyelj.


Illetve ha olyat mond az oktató, hogy "a következő lehetőségnél forduljon balra", akkor nem biztos, hogy már a legközelebbi kereszteződésnél lesz lehetőséget, mert lehet kitéve balra kanyarodni tilos is tábla. Ha olyat mond, hogy "a harmadik fényjelzőnél forduljunk balra", akkor azért szól ilyen hamar, hogy legyen lehetőséged a sávváltásra. Készülj fel rá, hogy időben be tudj sorolni!

2021. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az első dolog, hogy mielőtt belépsz Miskolc városába a szirmabesenyői elágazásnál lévő Krisztus-keresztnél áldozást kell bemutatnod.

Ezután a volt Drótgyár udvarán kell mezgerelned nadrágtartó vezetékeket. Fontos, csak erről a helyről való lehet.

Ezután gyalog el kell zarándokolnod Selyemrétre és Aug20 strand gyerekmedencéjénak lábáztatójából kell kortyolnod, pepita úszógatyában.

Ha eddig megvagy, innen már gyerekjáték az egész: az Avasi kilátóról akela jelmezben ugatnod kell a holdat vagy a napot ( napszaknak megfelelően ) és az avasi pincesor minden helységébe be kell hörögnöd: "Éljen Pataki". Ha teljesen be akarod biztosítani magad, akkor a Mexikó-völgyi fejtésből lévő kavicsokkal megpakolod a zsebeid. Ez akkor jön jól ha mégsem sikerülne a vizsga mert jól meg tudod dobálni a vizsabiztost meg az oktatód is.

A fenti dolgok 100%ban működő, kipróbált rituálék teljesen megbízhatsz a válaszomban :)

2021. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó, mindent ugyanebben a sorrendben fogok csinálni, köszi neked is. :D

2021. okt. 10. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Probalj arra gondolni, hogy ez nem egy vizsga. Előtte pisilj 😂🤭.
2021. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!