Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítványszerzésnél amikor...

Jogosítványszerzésnél amikor vizsgáztatok, rutin, forgalminál vagy esetleg ha buktatok is akkor ugyanaz volt a vizsgabiztosotok? (bőv)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nálam a rutinon a forgalminál is ugyanaz volt forgalmiból megbuktam és megint ugyanaz volt a vizsgabiztos,véletlen vagy nem?Egyáltalán hány vizsgabiztos van a Közlekedési Hatóságnál egy megyébe,kb?

Köszönöm a válaszokat!:-)


2010. szept. 13. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én Szegeden vizsgáztam és nem ugyanaz volt a vizsgabiztos.Azt hiszem névsor szerint, vagy sorsolással kerül az ember hozzájuk. Tehát nem vagy hozzá kötve, míg le nem teszed.
2010. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En rutinon is es forgalmin is buktam egyszer, tehat 4 biztoshoz volt szerencsem, de egyik se volt ugyanaz. Ez csak a veletlen muve szerintem.
2010. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én forgalomban 2x buktam, rutinon egyszer sem, tehát ez 4 vizsgabiztos. Sosem kaptam vissza egyet sem akiknél voltam.

Teljesen a szerencsén múlik, hogy kit kapsz ki.

2010. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van ilyen véletlen???.....nem is tudom

Valakivel volt ilyen méG???????????

én rutinon nem buktam forgalomba most buktam másodszorra,jövőhéten fogok vizsgázni és eddig mindig ugyanaz volt és 100%-ra lefogadom hogy 4szere is ugyanaz a vizsgabiztosom lesz :@

2010. szept. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!