Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Este mennyire veszélyes erdőn...

Este mennyire veszélyes erdőn keresztül biciklizni?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó minőségű mellékúton, autóforgalom szinte nulla. Csak két oldalt erdő.
2022. máj. 31. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az egyetlen veszély hogy nem látod és felbuksz egy gödörben vagy valami másban.
2022. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok különösebben félős, de mivel volt pár rossz tapasztalatom ilyen esetre, leírom.Nő vagyok, és eszembejutott, hogy a menstruáló nőket gyakran megtámadja az őzbak, főként párosodási időszakban. (volt rá példa, hogy meg is ölte)Ilyenkor inkább busszal mentem.Egyszer elütöttem egy borzot, aki ijedtében megharapott, szerencsére gumicsizmában voltam. Azért megéreztem.Más alkalommal távolról láttam egy falka -azt hittem eleinte, hogy kutyát, már ekkor kezdtem aggódni, de rájöttem, hogy egy 5-6 főből álló aranysakálcsapat, inkább visszafordultam.Máskor átszaladt előttem egy ló-legalábbis azt hittem, míg meg nem láttam a fehér foltot a fenekén, egy agancsát vesztett szarvas volt, mit mondjak, kb 2x akkora volt, mint amilyennek egy szarvast hittem, elég félelmetes volt.A vaddisznócsordától meg kifejezetten tartottam, ősszel csapatba verődve makkoltak, látni nem láttam őket, de lehetett hallani. Hát ennyi. Kb 3 évig jártam biciklivel egy 3 kilométerre lévő másik településre erdőn keresztül, bármely napszakban, gyakran éjjel.
2022. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jobb első lámpát, mert egy bóvlibbal kb semmitvnem látsz a sötét erdőben.


Az egyetlen rizikó az, ha valamiért elesel és megsérülsz, akkor sokára találnak meg.

2022. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!