Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne hirdetést feltenni egy helyi külföldi csoportban , hogy keresek valakit, aki megtanit párhuzamosan parkolni?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs ,hogyan tanuljam meg. Vagy időm nincs,vagy mögöttem jönnek. Ez az egy nem ment soha a 4 év alatt jogosítvány óta és egyszer se kellett az előző lakóhelyemen két autó közé beállni. Itthon hiába olvasok róla vagy nézek videót, nekem valaki kell,aki közben magyaráz, de nem ordít, vagy türelmetlen. A mostani lakás környékén csak így lehet megállni. Csak olcsóbb lenne ez ,mint mégegy költözés.. Egy barátnőm van ,mást nem ismerek itt. Ő üvölt és sipákol, ha valami nem jó, én visszaordítottam és elkussolt. Az ilyen nekem ne segítsen, visítás nem old meg semmit, csak rosszabb lesz.
2022. jún. 11. 22:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Most is 10 percet köröztem, lett volna hely ,de folyamatosan jöttek mögöttem, aztán direkt közel is. 2x jöttem vissza ,hogy megpróbálom és 5 percre gyalog álltam meg egy bolt előtt. Reggel mehetek az autóért, mert dolgozni így is korán indulok , 5 perc is sok nekem pluszban.
2022. jún. 11. 22:59
 2/21 anonim ***** válasza:
Vannak Youtubeon videók, hogy miket kell figyelni, szépen elmész egy üres placcra, odateszel 2 vizes flakont és addig csinálod amíg nem megy. Azt tudjad, hogy minimum 1,5-szer akkora hely kell hozzá, mint a saját autód. Magyarázni minek, ha elméletben megtanulod a netről a viszonyítási pontokat? Odaképzeled az autót a vizes palack helyére és kész.
2022. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#1 Ne viccelj már, 5 perc séta sok? Dugó van mit csinálsz? Késel?
2022. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyedül élek és van kutyám, aminek az életéből most este vettem el 20 percet ,mert szerencsétlen vagyok. Holnap munka előtt közvetlenül vele szeretnék sétálni, nem autóhoz rohanni. Így is az előző munkahelyhez képest ez 1 óra mínusz az életünkből. Egész reggelem így is kapkodás, nem érek rá sétàlgatni.
2022. jún. 11. 23:09
 5/21 A kérdező kommentje:
A videót nem tudom mejgegyezni. Már néztem.
2022. jún. 11. 23:10
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kutyát tartani… Mi az hogy elvettél a kutya életéből 20 percet? Munka után ráérsz arra az időre amíg gyakorolnál vagy azt is “ingyen” akarod?
2022. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne szívass, akkor telefonon nézed közben hogy mit kell éppen nézni lépésről lépésre. Szépen megcsinálod 10-szer és akkor berögződik.
2022. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az nem hosszútávú, ha fizetek valakinek a gyakorlásra, meg persze nem este q séta időből venném el ,hanem nappal. Például edzeni nem mennék, hanem gyakorlás.

Dobjam ki a kutyát, mert szerencsétlen vagyok vagy mi ?

2022. jún. 11. 23:17
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké ,de ha jönnek mögöttem, hogy nézzem ? 2x jöttem vissza az egyirànyúba, hogy gyakoroljak, de állandóan jöttek és senkinek nincs pont rám ideje ,akár 10 perce legalább, hogy épp gyakorlok. Mindenki menne a dolgára, én is ,de mindig az rontja el az egészet, hogy nincs időm,mert vagy én rohanok vagy jönnek mögöttem.
2022. jún. 11. 23:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy… Nem csoda ha ordibálnak veled
2022. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!