Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne hirdetést feltenni egy helyi külföldi csoportban , hogy keresek valakit, aki megtanit párhuzamosan parkolni?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs ,hogyan tanuljam meg. Vagy időm nincs,vagy mögöttem jönnek. Ez az egy nem ment soha a 4 év alatt jogosítvány óta és egyszer se kellett az előző lakóhelyemen két autó közé beállni. Itthon hiába olvasok róla vagy nézek videót, nekem valaki kell,aki közben magyaráz, de nem ordít, vagy türelmetlen. A mostani lakás környékén csak így lehet megállni. Csak olcsóbb lenne ez ,mint mégegy költözés.. Egy barátnőm van ,mást nem ismerek itt. Ő üvölt és sipákol, ha valami nem jó, én visszaordítottam és elkussolt. Az ilyen nekem ne segítsen, visítás nem old meg semmit, csak rosszabb lesz.
2022. jún. 11. 22:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én két havert beültetnék az autómba, és este/éjjel/hajnalban kimennék a legközelebbi bevásárlóközpont üres parkolójába. Megállnék a merőleges parkolók közötti út jobb szélén úgy, hogy ne menjek rá a parkolóhelyekre.

Az egyik havert kiszállítanám és beállítanám a jobb hátsó kerék mellé. Utána előregurulnék, miközben egy jobbra és egy balra kormányzással egy autószélességnyivel jobbra is haladnék, mintha párhuzamosan parkolnék a merőleges parkolóhelyek közötti úttal. Itt kiszállna a másik haver is, és beállna az autóm bal első sarka elé 3 lépéssel. Így megvan, hogy mik/kik közé kell beállni. A továbbiakban kiállnék innen, visszatolatnék, és megpróbálnék beállni a két haver közé. Haverok helyett vihetsz összecsukható kisszékeket, pálmafákat cserépben, pótkerekeket, vagy ami tetszik.

2022. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!