Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne...

Szerintetek milyen lenne hirdetést feltenni egy helyi külföldi csoportban , hogy keresek valakit, aki megtanit párhuzamosan parkolni?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs ,hogyan tanuljam meg. Vagy időm nincs,vagy mögöttem jönnek. Ez az egy nem ment soha a 4 év alatt jogosítvány óta és egyszer se kellett az előző lakóhelyemen két autó közé beállni. Itthon hiába olvasok róla vagy nézek videót, nekem valaki kell,aki közben magyaráz, de nem ordít, vagy türelmetlen. A mostani lakás környékén csak így lehet megállni. Csak olcsóbb lenne ez ,mint mégegy költözés.. Egy barátnőm van ,mást nem ismerek itt. Ő üvölt és sipákol, ha valami nem jó, én visszaordítottam és elkussolt. Az ilyen nekem ne segítsen, visítás nem old meg semmit, csak rosszabb lesz.
2022. jún. 11. 22:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aspergeres vagyok és szenzoros problémás. Nehezen tanulok.. ennyi a legnagyobb gond. 6x annyi idő nekem minden, mint nektek. Lehet örülni, hogy nyomorék vagyok. Én se szeretem. Unom már, hogy ami másnak könnyebb, nekem nehezebb, megszenvedek mindennel, közben leszólnak és kiröhögnek..
2022. jún. 11. 23:25
 12/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy neked a legforgalmasabb, legszűkebb helyen kell gyakorolni? Elmész egy üres placcra, akár egy áruház eldugott részére ahol nincs senki és ott gyakorolsz. Tudod nézni közben a videót, nem siettet senki, nem veszélyeztetsz senkit.
2022. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, de csak annyit írtál, hogy szerencsétlen vagy. Tessék akkor gyakorolni eldugott helyen akkor 60-szor, mert neked 6-szor annyi idő.
2022. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Lakás előtt akartam gyakorolni, legalábbis normálisan hazajönni, mint más. Eléggé depressziós vagyok így is ,hogy az életem, időm megy el azzal,hogy minden nehezen megy. Más meg röhög rajtam vagy szid. Nem tudják, milyen így élni. Valaki a betegséget se fogadja el ,csak simán beszól, hogyan lett akkor jogosítványom. Érdekes, amikor vezetni tanultam , ment,mert szinte minden nap jártam. Igaz,az oktató nem is magyarázott semmit ,csak belenyúlt..

Egy valaki tudna nekem segíteni, aki 400 kmre van.. Ez a munka mellett nehéz eljutni oda, ő meg nem utazik, mióta nyugdíjas még boltba se nagyon.

2022. jún. 11. 23:38
 15/21 Beviz Elek ***** válasza:

Ha feladsz egy hirdetést akkor boldog-boldogtalan jelentkezik de lutri hogy mennyire lesz képes tanítani. Én lehet hogy egy hivatalos oktatót kérnék meg hogy 1-2 órára üljön be melléd, bár ez sem garancia viszont jobbak az esélyeid hiszen ebből él.


Esetleg az is járható út lehetne hogy berakod a kutyát magad mellé/mögé, elkocsikázol egy csendesebb helyre és úgy gyakorolsz.

2022. jún. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt hivatalosan csak oktatóval lehetne megtanulni, hirdetésre mint mondták boldog boldogtalan jelentkezne, a vezetés is olyan,hogy mindenki azt hiszi ő egy kicsit jobb benne mint más...és előre szűrni nem tudof,ki jó és ki nem, oktató meg ha nehezen tanulsz és egy nyugati országban élsz...hát nem 100-200 Euró

Milyen autód van? Nincs benne tolatóradar? Tudsz venni olcsón tolatókamerát is, amit kábel nélküli és könnyű beszerelni, az is sokat segítene.

2022. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudnék venni,de itt nincs ,aki belerakja. Már beszéltünk róla. Ritkán járok Magyarországon, ott meg tudnák csinálni.
2022. jún. 12. 08:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel pár plusz órát egy oktatótól és kész?
2022. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálok keresni egyet. Külföldön egy idegen városban nehéz lesz, de utánaérdeklődök.
2022. jún. 12. 09:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Én megtanítanak , csak ahhoz kell egy kis idő és párszor gyakorolni kellene.
2022. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!