Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Apám volt a hibás, vagy az...

Apám volt a hibás, vagy az eladó idegbeteg ?

Figyelt kérdés

Autót akartam venni és apám úgy tanította, hogy minden esetben alkudni kell, akkor is ha egy cipő áráért hirdetik az autót. Találtam is egy szép példányt, amit 1.5 millióért hirdettek, de a hirdetésben az állt, hogy az ár fix és nem alkudható. Apámmal elmentünk megnézni és inkább csak ő beszélt az eladóval, én csak nézelődtem. Végül apám 1 milliót ajánlott az autóért, amire az eladó csúnyán kiabálni kezdett és azt mondta, hogy takarodjunk el mert csak az idejét raboljuk.

Én őszintén kifizettem volna a másfél milliót, mert nagyon tetszett az autó, csak már nem volt kivel tárgyalni mert az eladó elzavart minket.

Mit csináltunk rosszul? Legközelebb inkább ne vigyem apámat, vagy csak nem szabad alkudni, ha azt írják, hogy az ár fix?



2022. szept. 17. 15:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
83%

Egy kis szivatást azért megérdemeltek volna ezek, ordibálás helyett.

Mondjuk egy visszahívást pár nap múlva, hogy egymillióegyért mégis mehet...

Aztán amikor megérkeznek, közölni, hogy bocsika, öt perce beesett valaki, ráigért és elvitte.

2022. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!