Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 'Egyirányú utcában tolatás'...

'Egyirányú utcában tolatás' kamut beveszik a rendőrök?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szabályos ez a dolog?

2022. okt. 7. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2022. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyirányú utcában tilos tolatni, kivéve azt a pár métert, amíg betolatsz egy parkolóhelyre.
2022. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veszik be.
2022. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben nem teljesen hülyék a rendőrök.
2022. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért vennék be?


Meg amúgy miért tennél ilyet parkolást kivéve? Kevés olyan hely van, ahol megéri rátolatni egy gyanútlanul kilépő gyalogosra és bíróságra mászkálni , mint menni plusz 300 métert.

2022. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:


Én sem vagyok nagy híve a szabálytalankodásnak, de azért az a 300 méter nagyon alá van becsülve, főleg mondjuk Budapest belvárosának a szélén (a tényleges belvárosban valóban erős lenne egy ilyen művelet).


Én a Hőgyes Endre utcában dolgoztam (Corvin-negyednél, az Iparművészeti mellett), az Üllői útba fut bele, arra egyirányú. A Bakáts térnél volt jó sok szabad parkolóhely. Viszont általában szokott lenni a munkahelyem előtt is, nem számítottam rá, hogy a Hőgyes tele lesz.


Ott bizony visszatolattam azt a 80 métert, ugyanis az Üllői-Körút találkozás és ezáltal jódarabig balra kanyarodni tilos jelzések miatt, a LEGRÖVIDEBB visszajutási útvonal 1,7km! A Google maps szerint ez abban az időszakban 12 perc, Waze előkalkuláció szerint 16 perc, a gyakorlatban 30 is tud lenni.


Amikor a szokásos, legyünk ott kényelmesen, 15 perccel előbb érjek oda időzítéssel mész, akkor ez a kis kitérő 15 perces tökéletes késést eredményez.

És míg ez 100%, addig a valakire rátolatás és bíróság jóval kisebb esélyű.

2022. okt. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!