Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek sokan a tanulóve...

Miért ilyenek sokan a tanulóvezetőkkel ?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna autót vezetni, viszont csak most, 21 évesen tudtam gyűjteni annyi pénzt hogy megcsináljam a jogosítványt.


Lány vagyok egyébként. Az oktatóm nagyon aranyos, egy idősebb férfi de mindig megdícsér óra után a hibáimért, meg persze azt is elmondja hogy mit hogyan kellene legközelebb, kisebb nagyobb hibák korrigálása.


Elég hamar kikerültünk a forgalomba, és hát kicsit stresszes voltam.


Egyesek nagyon türelmetlenek a tanulóvezetőkkel, de a legrosszabb hogy be-be szólogatnak, amit tisztán hallok mert olyan melegem van a stressztől sokszor hogy levan húzva picit az ablak.


A kreszt nagyon jól megtanultam, ezt mondta az oktató is, hogy látszik nem csak bemagoltam. Tudom alkalmazni és értelmezni a kereszteződéseket, rendőr jelzéseit.


Mindig mondja az oktatóm hogy nagyon ráfeszülök és legyek picit lazább.


párhuzamos parkolásnál viszont előfordult hogy a megkezdett művelet legelejétől a manőver befejezéséig dudáltak rám :( emiatt még stresszesebb lettem. De olyan is van hogy látom a szembe várakozó autót hogy telitorokból röhög...


Lehet túl érzékeny vagyok, de nagyon rosszul esnek ezek a dolgok :(


Van hogy üvöltöznek, és a szokásos "jáj de megkrnálak édes " vagy "mit bénázol kisanyám", "tanítsalak meg vezetni szivi ?", vezess inkább áramot te krva" :(.


A szexuális megjegyzéseket tartom a legmegalázóbbnak. Volt hogy sírva fakadtam emiatt mert annyira rosszul esett... tudom hogy előfordulnak ilyen atrocitások és hogy fel kell rá készülni, de akkor is. Kivan téve egy bazinagy T betű :(


Persze volt már szöges ellentét is, tehát hogy valaki nagyon kedves volt, intett is egy mosoly kíséretében, ezek pozítívan hatottak rám. Frusztrál hogy azt gondolom mások vajon mit gondolnak mikor várakozni kell rám meg ilyenek.


Ezek az emberek nem voltak tanulók ? Vagy ők rögtön forma 1-es pilótának születtek ?


Én nem tudnék ilyen lenni tanulókkal szemben, mert tudom jól hogy én is bénáztam, tudom hogy amúgy is stresszes, miért stresszeljem én is a türelmetlenségemmel.



Miért ilyen bunkó sok autós a tanulókkal szemben ?



2023. jan. 15. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a parkolásnál ledudálást meg paraszt módszert sosem értettem.


Én tapasztalt sofőrként meglátom a helyet, indexelek, pillanatok alatt betenném a kocsit, hogy a mögöttem érkező paraszt tudjon haladni.


De nem tudok beparkolni, mert a paraszt beleáll a seggembe, miközben látja hogy mit akarok aztán persze nyomja a dudát, hogy ne menjek neki.


Le leszek pontozva de szálltam már ki ezért üvölteni, hogy takarodjon már hátrébb, hogy be tudjak állni...

2023. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

Rohadtul kerülöm a tanulóvezetőket, feltartanak, zavarnak, satöbbi. de időben kiszúrom kikerülöm, nem szólok be neki, elég stresszes nyilván, meg minek? attól nem érek oda hamarabb, kikerülöm, elhúzok ennyi.



Kérdező, neked meg van egy szép középső ujjad, hát használd a vizsga kivételével. :)

2023. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!