Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni a vezetést?

Van értelme folytatni a vezetést?

Figyelt kérdés

Tegnap megbuktam forgalmin mert az utolsó 10 percben egy szabálytalanul parkoló autó miatt neki ment a hátsó kerék a padkának mikor jobbra szűken kanyarodtam. Tök jól ment addig minden és ez nagyon elvette a kedvem. Megdicsért a vizsgabiztos de semmire nem megyek vele mert megbuktam a padka miatt.

Attól félek hogy legközelebb majd nem sikerül a parkolás vagy elrontok valamit amit most tudtam és megint megbukok.



2023. júl. 13. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindentől félsz, akkor ne csinálj semmit.
2023. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
How to be unsuccesful in life: Part 1.
2023. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, apró hibád volt. Viszont a vezetésnél mindenkinek meg kell tanulnia, hogy más hülyesége nem jogosít fel arra, hogy én is hülyeséget csináljak.
2023. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már jó párszor nekimentem, igaz, nem oktatóautóval. Lesz ez még így se. Csak menj át. Legközelebb.
2023. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ attól van hogy nem érzed az autót, mert ha ott egy ember állt volna , akkor arra is ráméssz.
2023. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borítékkot adtál neki? Ha adsz neki,akkor 5 perc vezetés után átengednek. Welcome to Hungary.Az izgulás természetes dolog, ha szar oktatót kapsz, akkor rémálom az egész folyamat. A forgalmi vizsga eleve bukó ha nem fizetsz borítékot és valami köcsög vizsgabiztost kapsz ki vagy olyat aki folyamatosan pofázik és beszólogat vezetés közben.
2023. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!