Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megteheti ezt az oktató?

Megteheti ezt az oktató?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtem a vezetést, pár órát voltam kb 5-6 alkalom.Most viszont lassan két hete nem tudok menni mert nincs már annyi szabadságom nem tudnak elengedni munkából így max hétvégén tudok menni vezetni (van maradék szabadságom de azt év végére meg kell már hagynom kb 5napot)Ezt mondtam az oktatónak és felháborodva közölte hogy így idén már nem lesz meg a vizsgám meg hogy minek akarok jogosítványt ha nem tudok menni vezetni/mindig lemondom és hogy így ő nem fog velem kínlódni.Volt valaki hasonló helyzetben hogy ritkán tudott menni vezetni? Nem értem a felháborodást,nem fog senki felmondani a munkahelyen hogy 0/24ben elérhető legyen és ugorjon amikor szólnak,de lehet én látom rosszul.Lényeg a lényeg félek hogy át fog küldeni másik iskolához viszont a városban a maradék 2 az borzalmas tapasztalatok alapján.
nov. 15. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én megértem az oktatót. Úgy nem tanulsz meg, ha 2 hetente mész és nyílván vizsgázni se tudsz menni az év vége előtt, mert nem lesz meg a kötelező óraszámod. Ha meg rendszeresen lemondod a már lekötött órákat, akkor főleg jogos a felháborodása. Aki dolgozik az jellemzően munka előtt reggelre vagy munka utánra kéri az óráit.
nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Ha jogosítványt akarsz szerezni, akkor neked kell úgy rendezni az ügyeidet, hogy tudj elmenni oktatásra. Megértelek téged is, mert nem tud az ember csak úgy ellógni munkából, de az oktató sem lesheti folyton. Valahogy egyezzetek ki.
nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Reggel 8 kor indulunk másik városba vezetni,hárman.Mire mindenki végigmegy és hazaérünk délután 3 óra,még a délutános műszakba se tudok beérni mert 1 órakor indul a busz..fixált időpontot se mondtam le sose,csak mondtam hogy ekkor meg ekkor jó nekem neki meg akkor pont nem..Nem tudom mi lesz így.
nov. 15. 09:20
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Mit...?
nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Keress másik oktatót. Ne másik 3 emberrel menj vezetni. A vezetés óra 1 órás "program". Szerintem erre tudsz találni időpontot valamelyik nap munka után is, nemcsak hétvégén. De így nagyon bonyolult, hogy 3-an mentek egyszerre és mindenkit végig kell várni.
nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

"Reggel 8 kor indulunk másik városba vezetni,hárman.Mire mindenki végigmegy és hazaérünk délután 3 óra"

Ez mi ez a bohóckodás? Valami kisegítő iskola...?

nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
#5 Olvasd el még egyszer. Másik városba mennek. Nem egyórás program, azért mennek hárman gondolom, mert így a háromból kettőnek lesz 1-1 országúti órája is, meg mindenki vezet a városban is. Vidéken így megy ez, nem mindenki él olyan helyen, ahol vizsgázni is lehet.
nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
7: Ha másik városba mennek, akkor is nagyon meghosszabbítja, hogy 3-an mennek és mindenkit végig kell várni.
nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

#8 De az is abszurd lenne, hogy egy diákkal furikázgat oda-vissza, akkor meg az lenne a baj, hogy nincs kapacitása több diákra, meg hogy szinte csak országúton vezet mindenki, kivéve, ha több órát vezet egyedül, amikor megint csak nem egyórás a program. Baromi egyszerű amúgy, kérdező keressen az iskolánál egy olyan oktatót, aki szombat-vasárnap dolgozik.


(Megjegyzem halkan, ezért szokta mindenki javasolni, hogy aki jogsit akar, az csinálja meg középiskola vagy egyetem alatt.)

nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig az oktatónak van most igaza.

Nagyon sok embert kell elosztani, logisztikázni.

Te meg csak nyavalyogsz ott, holott tudhattad ezt előre hogy ez mivel jár.

Mert te miatztad lehet 20 embert kellene átszervezni és akkor lehet hétnek nem lenne jó.

nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!