Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megteheti ezt az oktató?

Megteheti ezt az oktató?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtem a vezetést, pár órát voltam kb 5-6 alkalom.Most viszont lassan két hete nem tudok menni mert nincs már annyi szabadságom nem tudnak elengedni munkából így max hétvégén tudok menni vezetni (van maradék szabadságom de azt év végére meg kell már hagynom kb 5napot)Ezt mondtam az oktatónak és felháborodva közölte hogy így idén már nem lesz meg a vizsgám meg hogy minek akarok jogosítványt ha nem tudok menni vezetni/mindig lemondom és hogy így ő nem fog velem kínlódni.Volt valaki hasonló helyzetben hogy ritkán tudott menni vezetni? Nem értem a felháborodást,nem fog senki felmondani a munkahelyen hogy 0/24ben elérhető legyen és ugorjon amikor szólnak,de lehet én látom rosszul.Lényeg a lényeg félek hogy át fog küldeni másik iskolához viszont a városban a maradék 2 az borzalmas tapasztalatok alapján.
2023. nov. 15. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9: Ez nem biztos. Nem azt írja, hogy az oktatóval indulnak reggel 8-kor hárman. Lehet, hogy ők odabuszoznak hárman a városba, ahol van az oktató. Én ezt vettem ki a leírásból.

Mert ez a reggel 8-tól délután 3-ig sehogy sem jön ki. Pláne, ha még el is megy értük az oktató autóval.

2023. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon röhögök ezen az egész sztorin :D :D :D

Reggel 8-tól délután 3-ig tartó vezetés óra :D :D :D :D :D

2023. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is azt mondom, az oktatódnak van igaza.


Te akarsz tanfolyamra járni, te akarsz jogsit szerezni. Neked kell megoldanod, hogy normális időközönként el tudj menni órára.

Ugyanez lenne, ha mondjuk nyelvtanfolyamra járnál vagy mondjuk egy OKJ-képzésre.

Ami most probléma neked az időbeosztásban, azt azelőtt kellett volna végiggondolnod, mielőtt egyáltalán belevágtál az egészbe.

2023. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Hogy ne jönne ki a reggel 8-tól délután 3-ig?

1 óra elvezetni a városba, 1 óra haza, marad 5 óra a három diákra elosztva, tehát három diáknál két embernek 2-vel, egynek 3-mal pörgött az óraszáma.

Én is így jogsiztam, ahol vizsgáztunk-vezettünk, ott voltam kollégista, pénteken óráim után felvett az oktató két másik diákkal, akik közül az egyik már levezette az országútit és a másik vezetett egyet, vezetett mindenki 2 órát, aztán én hazavezettem, amit beírt vagy országútinak, vagy éjszakainak. (Meg néha csak egy-két órára felvett hétköznap délután, ha nem három diákkal volt, csak kettővel.) Rutinvizsga utáni 26 forgalmi órám 6 hét alatt lement.

2023. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

14: De miért maradna ott az első diák megvárni a másik két vezetését???? Én tuti lépnék utána rögtön haza, vagy bármi mást csinálni.

Meg 1 óra távolságra nem megy el az oktató a diákért minden egyes alkalommal. Városban oké, én is hazavihettem magam sokszor. De nálunk 15 perc a belvárosból a külső részekig.

2023. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
#15 Mert a másik két vezetés után ő vezet még egyszer. Meg mert a másik vezetéséből is lehet ám tanulni. És oké, hogy te ilyen budapesti fajta vagy, de mit csináljon az, aki 50-80 km-re lakik a puszta közepén kisvárosban Szolnoktól vagy Debrecentől? Erre nem gondoltál, hogy esetleg ilyen is létezik? A hazavitel nem a háztól házig vitelt jelenti, hanem mondjuk a megyeszékhelytől az autósiskoláig.
2023. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

16: Nem vagyok budapesti :D Városban élek, semmi különös, még villamos vagy más ilyen nehezítő tényező sincs :)

Más vezetéséből néha lehet tanulni, minden alkalommal órákat ücsörögni időpocsékolás. Aki meg faluban lakik, menjen busszal a városba és vezessen ott. Nincs, nem is kell ennyi országúti vezetés.

Bár felesleges ez az egész, a kérdező eltűnt, sose tudjuk meg, hogy mi a helyzet igazából :D

2023. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is baj, ha máshoz mész. Nálunk felvonatoztam a városba, levezettem az órát és kitett az oktató. 2 órát vehetsz egyben, aztán mész haza. 20 éve volt így, hogy ott ült másik 3 gyerek az autóban, ez agyrém.
2023. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!