Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szolnokon mennyire fizethető...

Szolnokon mennyire fizethető le manapsag a vizsgabiztos? (B kat. Jogositvany)

Figyelt kérdés

dec. 20. 16:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
(Amúgy a nyelvvizsga nagyon para, én amikor a másodikat csináltam, nagyon izgultam, mert szóbeliken sosem voltam jó, annyira megkreáltak a témák, meg persze tudtam is, hogy nem jó a francia szókincsem, meg szóban sok hibát vétek, hiába vagyok jó nyelvtanból meg maxolom ki az írásbeliket. Jó példát hoztál, az pl. nekem sem megy, pedig utólag mondták, hogy aznap még szóbelin is én voltam az egyik legjobb, de ezt meg ugyanúgy lesöpörtem a vállamról, mintha egy bukást söpörtem volna le, mert tudtam, hogy szerencsém volt a témával és jóindulatúak is voltak, tehát ahogy egy bukás esetén nem estem volna össze, a siker után sem döngettem a mellem.)
dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 bazaltkaroly ***** válasza:
#31 Nálam is az az érdekes, hogy csak a szóbeli nyelvvizsga volt ilyen zűrös. Meg talán az első állásinterjú, amire behívtak. De azokon kívül semmi.
dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Egyáltalán nem fizethetők le.
dec. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!