Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Ittas...

Mire számíthatok? Ittas vezetés, többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban ittasan vezettem, sikerült beleszállni egy szántóföldbe, személykocsi összetört, nem sérült meg senki, a helyszínen elvették a jogsimat, 0,9-et fújtam, vérvétel eredménye 2,33 volt, hivatásos vagyok C+E kategóriával. Bíróság tárgyalja az ügyet mert bűncselekménynek minősül, de tavaly augusztus óta csak arról jött levél, hogy vádat emelte, ennek 1 hónapja, azóta semmi, mikorra várható az ítélet, illetve milyen ítéletre számíthatok? Tudom hogy sok mindentől függ, így azért elsősorban olyanok válaszát várnám akinek már volt ilyen ügye, köszönöm!

febr. 25. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Utánképzés az valójában KRESZ vizsga. Rendesen vizsga. Mikor én voltam 45mp volt egy kérésre. Aki nem készült fel mind buktázott.
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Te valamilyen más utánképzésről beszélsz.

Az ittas vezetőket elküldik egy pszichológiai feltárásra, akkor kiderül milyen hiányosságai vannak, és eszerint kell eljárnia egy olyasmire mint egy csoportterápia. Ott kap egy fejmosást, és felmérik, hogy alkalmas-e a vezetésre.

Ha az oktató úgy ítéli meg, értelmes ember, aki tanult a hibából és nem közveszelyes, akkor kap engedélyt.

febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

De olyan mint KRESZ vizsga nincs neki.

Minek?


Semmi értelme nem lenne, attól még, hogy tisztában van a KRESZ-el még simán beülhet újból részegen a volán mögé.

febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Feltárás annyibol ált egy hölgy papirrol olvasott fel sablon kérdéseket és pipálta ki. Semmi nagy humbukra nem kell gondolni. Majd kressz vizsga,gyakorlati vizsga. Délre kész is volt. 3 foglalkozás amin részt kellett venni ott csak elmondod mi történt mit csináltál.
febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De tessék belinkelem neked:


[link]

febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#14


Csakhogy neki 2,33 véralkohol szintet mutatott. Ez már súlyos kategória, nem úsza meg ilyen könnyen.

Neki egy komplexebb utánképzés lesz, nem egy laza 3 alkalom.

febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2009 ben volt azota lehet változott a rendszer.Ilyenben még nem voltam fogtam a birosági végzést és bementem az NKH hoz és elmondtak mindent. Tudtam mire számitsak.
febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Aki ittasan ül a volánhoz, az inkább áramot vezessen!
febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Most nem tudom hogy van , de régebben azt a kategóriát vették el, vonták be amivel elkövette a hibát.

Próbáld meg te is hátha csak a B-t veszik el és tudsz dolgozni.

Persze már lehet ez is változott.

febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Reméljük hogy változott és elveszik az összes kategóriáját. Még a végén megöl valakit...
febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!