Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sos! A kitagadás szélén!...

Sos! A kitagadás szélén! Hogyan küzdhetném le? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
másodjára buktam meg rutin vizsgán, pedig amikor az oktatómmal gyakorolok, akkor mindent hibátlanul megcsinálok, nem vétek semmit. Viszont amikor vizsgán beülök az autóba, akkor mintha egy másik bolygón lennék. Iszonyatosan izgulós vagyok, és nem tudom, hogy hogyan tudnám leküzdeni a vizsgadrukkot. Az a legfájdalmasabb, hogy szinte már senki sem hisz bennem, szegény anyukámat sajnálom a legjobban, mert úgy érzem, hogy neki okoztam a legnagyobb csalódást, apukám folyton mondja, hogy én alkalmatlan vagyok a vezetésre. Ha harmadjára is megbukok, akkor én kiszállok, és nem megyek haza, mert már nem tudnék a szüleim elé állni, és a szemükbe nézni. Könyörgök, segítsetek, adjatok tanácsokat, hogy hogyan tudnék higgadtan vizsgázni, valami gyógyszert tudtok ajánlani? 10 napom van a pótvizsgáig. Nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne szóljatok be, mert azzal csak rontotok a helyzeten. Nagyon fontos lenne a segítség, köszönöm előre is a hasznos tanácsokat!
2011. szept. 5. 19:56
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én még csak most kezdek majd el vezetni, de én is fo.sok tőle nagyon. Azt mondják, ha vezetgetsz más autón jobban belejössz. És próbálj higgadtan vezetni amíg gyakorolsz. Én még csak most kezdem, de apa annyiszor mondta, hogy vezessek, hogy rutinból tolom. Hidd el sikerülni fog. Ja igen és higgy magadban.


17/L

2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Kérdező.


Lány vagy fiú vagy?

2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
tejelni kell a vizsgabiztosnak! De előbb az oktatóval beszéld meg, ki az, aki megvesztegethető, és mennyiért szokta vállalni, hogy átengedje az embert. Sok helyen csak így megy. Megbuktatják azt is, aki bénázik, meg azt is aki nem, mert ez jó üzlet nekik, hogy fizeted a pótvizsgát, meg a különórákat is. Általában amennyit ilyenkor fizetni szokás a vizsga biztosnak messze nem fedi le a különórák és a pótvizsga árát (5-10ezer körül mozog). Nekem a rutinnal még nem volt gondom, a forgalmi viszont nehezen ment (2 bukás, abból egy piti dologért, a másik komolyabb volt). Aztán oktatót váltottam, az új oktatóm mondta, hogy ez egy k-rva társaság, és dekára meg lehet venni őket, meg sok esetben jobban is jár az ember ha fizet x ezret, minthogy fizeti az xezer háromszorosát különóráért meg vizsgadíjért és sokszor még így is bukik. Az is számit, hogy jó időben hozd fel ezt a témát az oktatónak, de általában a legtöbb oktató- vizsgabiztos kapható erre.
2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

gyakorlásnál higgadt vagyok, csak amikor vizsgázok, akkor van ez a borzalom!:(


Lány vagyok.

2011. szept. 5. 20:05
 5/15 anonim válasza:

Most sikerülni fog.


Én nagyon szurkolok neked!

2011. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem tudom, ilyenen nem is gondolkoztam, de jobb lenne ha nem kellene megkenni a vizsgabiztost:(


azért köszönöm a tanácsot!

2011. szept. 5. 20:07
 7/15 A kérdező kommentje:
20:05-ös köszönöm szépen, ismeretlenül is...de olyan jó érzés ezt hallani valakitől.:)
2011. szept. 5. 20:08
 8/15 anonim válasza:
Vegyél a patikában valériánát, az gyógynövényes de elég jó gyógyszer idegesség ellen. Gyerekeknek is adható!
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

20:05 vagyok


Lehet ,hogy ki kéne próbálnod a Hova tablettát, patikában lehet kapni.

2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem mesélte az egyik barátom aki oktató,hogy volt nála egy nő aki tök jól vezetett.Mint oktató már nem tudott újat mutatni/tanítani neki,így mondta hogy menjen vizsgázni.A nő 4-szer bukott.A végén nyugtatót szedett be,és úgy átment.Egész nap tök laza volt a nő,így sikerült neki csak.
2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!