Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem ciki rollerrel közlekedni...

Nem ciki rollerrel közlekedni felnőttként?

Figyelt kérdés
ti mennyire néznétek furcsán egy felnőtt nőre, aki a fővárosban rollerrel közlekedik? najó, még csak egyetemista vagyok, de eddig csak gyerekeket láttam a városban rollerezni, viszont megtetszett az ötlet, mert jobb lenne gyorsabban beérni az egyetemre, és amellett testmozgásnak sem rossz :)

2012. jan. 10. 23:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mint a bicikli, jobban elférsz, és kisebb hely kell a tároláshoz.

És szerintem sem ciki.

Az előző munkahelyemen volt, hogy jött egy külföldi delegáció, voltak vagy húszan.

Találtak a közelben egy üzletet és a társaság háromnegyede úgy állított be egy ebédidő után, hogy mindegyiknél volt egy összecsukható elektromos roller.

És hogy élvezték... virult a fejük rendesen de nekünk is:))

Szerintem tök jó nekem tetszik.

2012. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:D áá dejó! nagyonis meggyőztetek! köszönöm szépen!!
2012. jan. 11. 00:50
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 35n, párom 41f és mi verseny rollerrallyzunk a decathlonban ha arra járunk. Vagy éppen zacsón szánkózunk télen. Mondjuk minket alapból nem érdekel mások véleménye. Szóval hajrá!;) Dugd be egy jó zenével a füled és repülj, mi bolondok ott leszünk veled lélekben!:)
2012. jan. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó a roller és a bringa.

Legalább mozog az ember csak pozitívum minden tekintetben, aki negatívumként kezeli a dolgot az meg így járt! ;)

2012. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egy időben rendszeresen láttam egy palit erre felé öltönyben, elektromos rolleren.

Egy ilyet én is bevállalnék. :D

2012. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én már jó pár éve rollerrel közlekedem felnőtt létemre és mivel sokkal jobb és kényelmesebb, mint gyalogolni, a szatyor is elfér a kormányon (bár általában hátizsákot hordok), és sokkal előbb hazaérek, mint a többi ember, aki leszáll a buszról, ezért egyáltalán nem érdekel, ha valakinek nem tetszik!!! :P :) Munkába is ezzel járok és egyre több embert látok a buszon, villamoson, aki hasonló módon közlekedik! :) Sőt, ha esetleg dugó van, leszállok és elsuhanok a célig... Szóval csak bátran! Rollerre feel! :)

2012. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most fogok venni egyet, mert 4 metrómegálló miatt nem fogok havi 10e Ft-ot kib*szni az ablakon. Max két hónap alatt behozza az árát.

Mások véleménye meg nem érdekel. Ha valaki szól, akkor felajánlom neki, hogy vehet nekem bérletet, akkor járok metróval.


Viszont abban kérnék véleményeket, hogy a Hudora, Spartan, Jumbo rollerek közül melyik a stabilabb. Előbbi 20e körül van, utóbbi kettő már kapható 11-14e között is. Ha viszont a Hudora a nagyságrendekkel stabilabb, akkor azt választom.


ffi, 33 év, Bp

2012. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 joco92 válasza:
100%
Én is rollerrel járok. Az a jó ha nem kell pl. a vonatra vagy buszra szállok fel akkor csak össze csukom. A megálló és az iskola közti út 20 perc sétálva rollerrel pedig a fele.Nekem nagyon bejött. Most pedig fokozom egy kicsit a divatot XD
2012. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Dehogy ciki, sőt szerintem menő! Én is ma akarok venni egyet, városban ezzel fogok közlekedni, munkába is. Mennyire jó pl. hogy ha csak át akarsz menni a hídon, nem kell villamosra várni, vagy negyed órát gyalogolni, hanem 5 perc alatt átsuhansz rollival :) És még sportolsz is közben, a lábat, combot nagyon jól megerősíti!


Hajrá rollisok!! :D

2012. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Light9121 válasza:
100%
Szerintem nem ciki felnőttként rollerezni. Ahogy gördeszkázni sem. Szerintem tök jó móka olyat csinálni ami nem megszokott. Ha a talajrészegség felnőttként nem ciki akkor a rollerezés mért lenne az? Szerintem tök jó móka :D
2013. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!