Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16évesen elmehetek elméleti...

16évesen elmehetek elméleti kressz oktatásra B-s jogsihoz?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy jövő nyáron már 16 leszek és elmegyek és majd ha betöltöm a 17 akkor meg gyakorlati órákat veszek ezt így lehetséges ?

2012. aug. 30. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak 16,5 évesen vehetsz részt elméleti oktatáson. De szerintem felesleges még akkor elkezdeni az idő alatt sokat felejtesz úgy is meg azért 17 évesen autóba ülni még nem éppen a legjobb ötlet. Jó persze vannak olyanok akik tényleg megbízhatóak és vannak akik nem, nem tudom milyen vagy nem sértegetni akarlak, de szerintem jobban jársz ha betöltöd a 17-et de legjobb ha a 18 at így nem kell szülői papír sem mindenről és így sokkal egyszerűbb lesz minden és akkor egy nyár alatt szépen végig tudod csinálni megszakítás nélkül, és javaslom hogy addig szedd össze rá a pénzt hogy azzal se legyen probléma.
2012. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki az első hozzászólót, hogy én is 17 évesen kezdtem el, és semmilyen szülői igazolás féleséget se kértek...
2012. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyáron kezdeném akkor már bőven elmúltam 16,5 és októberben lennék 17 :) a pénz nem akadály és a szülői papírok sem ,csak akartam tudni hogy egyáltalán lehet e menni :(
2012. aug. 30. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig elvileg 18 alatt a szülőnek kell aláírnia!


Amúgy elsőnek igaza van.

Én is szinte azonnal kezdtem amint tudtam és utána 1 hónap kimaradt, mert nem mehettem el vizsgázni még.

Nem jön ki túl jól ha hamar kezded.

2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)Csak gondoltam megoldanám sulin kívül és akkor nem kéne még suli közbe kresszt is tanulnom
2012. aug. 30. 23:52
 6/7 trustme válasza:
Kérdező, ugyan ezt csináltam mint amit te akarsz csak én ezen a nyáron! Letettem a kreszt és majd novemberbe megyek vezetni, szerintem így is jó. Suli időben nem kell a kreszel szenvedni meg az egészségügyivel sem. Szerintem nyugodtan kezd el. Sok sikert! f/16
2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!