Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Levezettem, szinte hibátlanul...

Levezettem, szinte hibátlanul a forgalmi vizsgán, az utolsó pár perbe egy lámpánál, a gyalogsokat figyeltem, sárga volt a lámba, megálltam de már csak úgy tudtam, hogy nem láttam a lámpát bukta, vélemény?

Figyelt kérdés
bosszantó, majdnem csak hibátlan volt, a parkolások bőven okésak voltak és benézem egy ilyennel, tele volt gyalogossal őket figyeltem, hogy nehogy lelépjen valaki, felnéztem az utolsó pillanatban a lámpára és már sárga volt én meg megálltam. Szerintetek teljesen jogos? :(
2012. szept. 17. 10:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azt írod, azért nem figyeltél a lámpára, mert a gyalogosokat nézted, nem-e kiugrik közülük valaki stb.

No akár van lámpa, akár nincs, de ha gyalogos van, azt látod, akkor már lámpa nélkül is a megállásra készülök, mert akkor már teljesen mindegy még az is, hogy van-e felfestve gyalogátkelő vagy nincs. Ha gyalogos van, akár átkelőnél, akár nem, akkor én bizony készülnék a megállásra!

2012. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Te csak készülsz? Én meg is álltam! :PP :D Nem egyébként, úgy gondolom, hogy majd a való életbe ha már nem lesz ott a vizsgabiztos akkor ez egy olyan dolog, hogy jól csináltam inkább ,mint, hogy előbb leugrik mert, látja, hogy nekünk sárga a lámpa és én meg elcsapom, itt nem így kellett volna, de ha megvan a vizsga, nem érdekel ugyan úgy fokok csinálni, pont vasárnap láttam egy halottat elég volt egy kis időre és tudod mit ez a felelős vezetés szerintem, nem az, hogy áhh még átmegyek, 30nál simán jó volt...
2012. szept. 17. 11:57
 23/26 A kérdező kommentje:
Csak sikerüljön másodszorra, és akkor semmi gáz nincsen. :/
2012. szept. 17. 11:58
 24/26 anonim ***** válasza:
2012 szeptember elsejétől, piros lámpán áthaladás 50e/a 100e helyett/, a sárgán áthaladás szabálysértés! Eddig a sárga lámpán áthaladás is 50e játék volt. Most nem kell majd a biztonságos megállni már nem tudok rizsa, meg hátulról belém jönnek, mert van ugye a követési távolság is! Ha 50-el mész, bármikor meg tudsz állni, tapasztalat! Kérdező : A forgalmi vizsgán, ha sárga lámpán átmész, azonnal bukta! Sajnállak, mert ebből tényleg úgy tűnik, hogy csak a pénzre mennek:(
2012. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Hunter92 ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy hátulról belém jönnek, arra egyértelműen ott van a követési távolság, hanem arról, hogy egy bizonyos távolságon belül már LEHETETLEN megállni. Ezért mondja a kresz, hogy ha nem tudsz megállni, akkor haladj át a kereszteződésen, mert ez még mindig jobb, mintha satufékkel becsúsznál és a kereszteződés közepén állnál meg.
2012. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Hunter92 ***** válasza:

"Ha 50-el mész, bármikor meg tudsz állni, tapasztalat!"


Ezt nem gondoltad át mielőtt leírtad, igaz?

2012. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!