Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiröhögnek a munkatársaim...

Kiröhögnek a munkatársaim mert vettem egy Suzuki Ignis-t. Tényleg ennyire nevetséges?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:43
1 2 3 4 5
 1/46 Antimod ***** válasza:
86%
Semmi nevetséges nincs rajta.
2012. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Te meg röhögj amikor panaszkodnak, hogy sokat fogyaszt a kocsijuk vagy drága az alkatrész. :)
2012. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Kiröhögnek? hát akkor elég gyerekesek lehetnek ha ezen röhögnek... Nekünk Swift van és mi lenne benne a nevetséges? 9 éve megy és eddig csak kötelező szervizek voltak. Kutya baja nincs a kocsinak. Majd ha az egyik munkatársadnak akinek drágább autója van és szervizelni kell akkor többet fog fizetni mint te és akkor majd lehet rajta röhögni... de bírom az ilyen embereket...
2012. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Nemrég egy pesti cégnél rakodtam, előttem szivatták az egyik targoncást. Ő is Ignist vett, 0km-rel újonnan, behitelezte. ~5 év alatt rakott bele a család 12 000km-t :)
2012. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
52%
Nem nevetséges egyszerűen csak szánalmasak.... Fogadni mernék olyan nevettek ki akik busszal vagy gyalog járnak dolgozni és nincs kocsijuk vagy ha van is valami régi rozzant roncshalmaz. Igazam van? :D
2012. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Akik kiröhögnek, mondd nekik, hogy ha nem tetszik, vegyenek neked jobbat.
2012. okt. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, képzeld el, az emberek már csak ilyen gyökerek.

Nem csak ki fognak röhögni, hanem a falra ki is fogják tenni a képedet, az autóddal együtt, hogy majd az újabb munkatárs/látogató/éppen arra járó emberke is tudni fogja, kinek van Suzuki Ignise. Ráadásul újjal fognak mutogatni rád, mindenféle szívatásban előhoznak téged, ezért készülj fel a legrosszabbra.

Na jó, komolyra fordítva a szót: nem hinném, hogy azt fogják nézni, hogy milyen autód van.

2012. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
80%
Az attól függ! Ha újonnan vetted 0Km-rel, 10 éves törlesztőrészlettel, akkor igen. Ha vettél egy jó állapotút használtan, kp-ra, akkor nem! Hogy mi a munkád és milyen munkakörben dolgozol az teljesen mindegy. Írták itt már mások is, hogy ugyan megengedhetnének maguknak egy drágább, márkásabb autót is, de semmi szükségük nincs fölösleges "presztízsre", úgy hogy inkább egy Suzukit vettek, mert megbízható és olcsón fenntartható. :)
2012. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 atilis ***** válasza:
54%
Valószínűleg azért nevetnek ki, mert írigykednek rád. Ennyi.
2012. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Biztos nem irigykednek meg nem is busszal járnak.


A főnöknek S350-es Mercije van, a főnökasszonynak 3-as BMW, a kollégáimnak meg A6-os Audi, S3-as Audi, S80-as Volvo, E220 Merci, Opel Insignia, Ford Mondeo. Aztán ennyi. Kis cég a főnökökkel együtt 9-en dolgozunk itt.


Most én meg a Suzukim vagyunk a közröhej tárgya. Minden mocsoknak lehordták már a Suzukit engem meg minden hülyének. A főnököm még azt is mondta, hogy szégyent hozok rá meg a cégre.

2012. okt. 6. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!