Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiröhögnek a munkatársaim...

Kiröhögnek a munkatársaim mert vettem egy Suzuki Ignis-t. Tényleg ennyire nevetséges?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire adsz mások véleményére, akkor nem szabadott volna megvenni, hisz tudnivaló, hogy bizonyos körökben gáz autónak számít. Én személy szerint egy Swiftet többe nézek sokkal. Szerintem ne add el, ha már megvetted, hanem mindig figyeld a többit, hogy mikor romlik el az autója, ajánld fel, hogy szívesen elhozlak munkába, elhúzlak a szerelőhöz, stb. Esetleg tedd hozzá, hogy ha kell, akkor adsz kölcsön javításra, vagy benzinre, mert a suzukid javítására félretett pénzre sosincs szükséged.
2012. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor elég komoly cég lehet és biztos jó magas a fizetésed. Nem véletlenül járkálnak kollégáid ilyen komoly autókkal. Ilyen körben pedig tényleg gáz a suzuki. Jól teszed, hogy eladod, meg se kellett volna venni, ha egyszer ilyen komoly cégnél dolgozol és simán megteheted, hogy vegyél egy jó autót. Attól, hogy nem a presztízsre hajtasz, még nem mindjárt a legszarabbat megvenni. Ott van pl. a Skoda SuperB, új Toyota Avensis, Honda Accord, stb. Ezek is mind átlagos, nem presztízs márkák, mégis nagyon jó autók. Én ne haragudj de megértem a kollágidat és a főnöködet is. Hiszen szerencsétlen örül annak, hogy ilyen életminőséget tud biztosítani az alkalmazottjainak, hogy ilyen autókkal járnak, erre oda döcögsz egy suzuki ignissel. Persze, hogy szégyen annyi jó autó között. Meg gondolom mivel ilyen profilú a cég, ki is küldenek sok-sok helyre, ahol azért jó ha van megjelenésed. És gondolj bele ki akar üzletet kötni egy olyan céggel, ahol az alkalmazott suzukival jár.
2012. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 Napkiraly ***** válasza:
manapság örülni kell, hogy van kivel üzletet kötni :D
2012. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

"És gondolj bele ki akar üzletet kötni egy olyan céggel, ahol az alkalmazott suzukival jár."


Ez most komoly? Én autókat szoktam eladni, és sokkal keményebb vagyok az alkunál, ha drága autóval jött az illető. Szal azért a drága autó sem feltétlen jó dolog ilyen helyen.

2012. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
Én Suzuki Splasht vettem, de vehettem volna mást is. Nekem a Suzuki tetszik. Bírom az ilyen sznob embereket, cégeket. Városban jól lehet vele parkolni, még egy nagy döggel...Már többről kiderült később, hogy a szuperatókkal rendelkező cég csődbe nent. Sőt emberek is több milliós hiteleket vettek fel luxus autókra, hogy kifele azt mutassák, hogy gazdagok. Hova jut el ez a világ? Nagyon sajnálom az ilyen sekélyes embereket. Valóban ez alapján ítélik meg egymást emberek?Ne törődj ilyen buta néppel!
2012. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Antimod ***** válasza:
Suzukival jár sok otthonvédelmet kínáló cég is (nem akarok reklámozni egyet sem, nyilván láttatok már ilyen autókat, távolról egész rendőrautó-kinézetük van). Eszembe sem jutna azért nem szerződni velük, mert ilyen autóból áll a flottájuk (bár nem Splash vagy Ignis, hanem újabb Swift).
2012. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Üdv, na miújság ????

Eladtad, vagy a fogyik felfogták, hogy a te kocsid és semmi közük hozzá ???

2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Üdv!


Beadtam a Suzukit bizományiba egy kereskedésbe.

Vettem egy keveset futott, szervizkönyves 2009-es Audi A4-est 4,5 millió forintért.

2.7 V6 TDI motorral.


Nagyon nem bántam meg a váltást! Sőt! Igazuk volt a kollégáimnak! Egy ilyen szintű kocsi maga az álom. Soha többet Suzukit meg hasonlókat. Ég és föld a különbség.


Majdnem ilyen csak az enyém automata:

[link]

2012. dec. 5. 20:01
 39/46 anonim ***** válasza:
Ha ilyen autóra van pénzed, akkor minek vettél Suzukit? Annyira nem értem!
2012. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Azért vettem Suzukit mert úgy voltam vele, hogy "jó az". Meg azt gondoltam, hogy pl egy ilyen A4-es kategóriájú kocsi nem nyújt annyival többet mint amennyivel többe kerül.

Viszont beláttam, hogy nagyot tévedtem.

2012. dec. 6. 22:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!