Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiröhögnek a munkatársaim...

Kiröhögnek a munkatársaim mert vettem egy Suzuki Ignis-t. Tényleg ennyire nevetséges?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Na most már kíváncsi vagyok rá, hogy mégis mi a foglalkozásod ,ha már ennyire márkás autókra futja a munkatársaidnak?!


A főnököd meg csak ironizált. Amíg nem volt kocsid és busszal jártál addig nem hoztál szégyent a cégére? Nem kell minden idióta kritikával foglalkozni! Egyébként meg kinek akarsz te megfelelni a kocsiddal? A munkahelyednek, vagy a pénztárcádnak? Ha te és családodnak bőven megfelelő egy Ignis is, akkor nincs tovább miről beszélni! A további kritikákat meg le kell sz*rni! Ennyi! :)

2012. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 atilis ***** válasza:
77%

És még mondják, hogy gazdasági válság van.

Nehogy még kirúgjanak a Suzukid miatt.

2012. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a főnöködnek, hogy emelje meg a fizetésed úgy, hogy te is tudjál venni egy BMW-t és akkor nem hozol több szégyent a cégre.
2012. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
54%
Ha fizet bőven annyit a főnök, hogy te is megengedhess magadnak olyan autót, amilyen a kollégáidnak van, akkor tényleg gáz a suzuki. Viszont igazából amíg jól végzed a munkád, rohadtul semmi köze sincs senkinek ahhoz, hogy te mire költöd a fizetésedet. Ha neked nem kell a presztizs, meg nem fontos a jó megjelenés, igénytelen vagy, nem kell jó autó, akkor persze megteszi egy suzuki is számodra.
2012. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a főnöknek, hogy igaza van, és szégyent hozol a cégre. Ezért szeretnél fizetésemelést kérni, hogy tudj egy méltő kocsit venni.
2012. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Napkiraly ***** válasza:
53%
Bérelj egy napra valami kölcsönzőből luxuskocsit,és mutasd meg nekik, hogy vettél egy új autót :)
2012. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Egész héten megint én voltam a téma.

Elneveztek "buzuki hajcsárnak".

Meg vettek egy matricát amin egy figura lepisili a Suzuki emblémát és ráragasztották a kocsimra.


Kezd elegem lenni. Azthiszem eladom és veszek egy "normálisat".

2012. okt. 14. 20:10
 18/46 Antimod ***** válasza:
61%
Szerintem pedig keress olyan munkahelyet, ahol nem ilyen primitív emberek vesznek körül. Ez óvodás, általános iskolás színvonal!
2012. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2012. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%
hugyozd le a kocsijukat aztán kész...
2012. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!