Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kiröhögnek a munkatársaim...

Kiröhögnek a munkatársaim mert vettem egy Suzuki Ignis-t. Tényleg ennyire nevetséges?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 22:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Nem az A4 maga nyújt többet, hanem a felszereltsége, hogyha nem egy fapados változat. Igen, A4-ből is van tekerős ablak asr meg digitklíma s tempomat és deréktámasz nélkül. De egy jól felszerelt azért tényleg ott van a szeren. De akár egy fullos Golf vagy Vectra is.
2012. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Most, hogy néztem az audidat, nemértem az ignis-t...

Értem én a "jó az " kis hazánkban elméleted, de gondolhattad volna miért kerül gyárilag " kicsit" többe az audi :-)

A 19 éves bmw-m sem cserélném le még egy új suzukira sem, de elismerem, hogy azért már nem olyan rosszak.

De annyibe vannak mint egy márkás kocsi pár évesen XD

2012. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Hát még ha jól is jártál a váltással azért én egy ilyen kiröhögős manőver után leléptem volna onnét!
2012. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Hogy annyit nyújt, mint az ára az azért erős túlzás. Pont annyit nyújt, mint mondjuk egy 2/3-ába kerülő Mondeo vagy Laguna, de hát a nevet meg a presztízst meg kell fizetni.
2012. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ezen hercehurca után feltételezem nálatok otthon az asszony hordja a nadrágot. Egy papucs lehetsz, ha még a munkahelyeden sem tudsz magadért kiállni. A váltáshoz sok sikert kívánok, de majd ha szerelőhöz kell vinned a kocsit és 2 naponta állsz meg a benzinkúton, akkor talán majd lehet azt mondod, hogy mégis maradtál volna inkább a Suzi mellett... Ezek után már csak 1 dolog érdekelne engem. Legalább készpénzre vetted az új német csoda autódat, vagy beleverted magad egy több milliós hitelbe? Ha az utóbbi eset valósult meg, akkor soha nem a kocsidon nevettek a kollégáid, hanem rajtad. ;)
2012. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Lehet csak szivattak téged mert látták,hogy lehet húzni téged. :D

Kérdésedre a válasz egy nagy presztízsű helyen és egy olyan pozícióban igenis fontos a magas presztízsű kocsi,mondjuk egy vezető IT menedzser nem járhat ilyen autóval,mert egyszerűen nem,ő már egy olyan szinten ahol prezentálni kell.

2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!