Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lány tanuló vezetők! Veletek...

Lány tanuló vezetők! Veletek is kikezdett az oktatótok?

Figyelt kérdés

Az oktatóm mindig utalgatott arra hogy mennyire tetszem neki,meg milyen jó a farmerom..Aztán folyamatosan ment a félre érthető dumája,amivel az agyamra ment..Egy idő után persze már leállítottam,muszáj volt kinyítni a szám és a kezembe venni a dolgokat.Főleg már akkor mikor a kezével a lábam taperolta,hogy szépen váltsak...háát az tuti,hogy gyorsan megtanultam,de nem azért mert jó volt az oktatóm,henem mert nem akartam,hogy taperoljon..

Ha van történetetek kiváncsi lennék párral,hogy miket nem képzelnek egyesek..


2009. okt. 15. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező abban az iskolában maradni. Miért nem mentél át akkor másik iskolába?
2009. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
07:26 - Bár én nem vagyok érintett, de úgy tudom, az autós sulikban előre kell fizetni, nem tudom, visszafizetik-e a befizetett összeget, ha az oktató miatt sulit akarok váltani, ha nem, akkor nekem nincs pénzem 2 sulira, ha ilyen eset történne.
2009. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

áttesznek másik suliba ha kéred, 10 rugo az ára.

Tehát amit befizettél, abból elmehetsz máshova, csak ez az ára annak, hogy máshol vezesd le. Kb. 3-4 óra ára...nekem mondjuk megérné, ha nagoyn nem bírnám valahol, és pervezr oktatóm lenne.

Nekünk mondjuk a suli is emberbarát, bármilyen kis problémával keresheted őket, nem bírják hangsúlyozni, és ngayon barátságosak, mind oktatók, mind az irodai dolgozok, meg a tulajok.

Pl. forgali előtti napon, még kimentem rutinra gyakrolni, és pont ott volt egy oktató a suliből, és kiszállt és jött felém h segítsen.

2009. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
07:26 vagyok. Most járok vezetni,Nàlunk utólag kell fizetni. Minden hónap utolsó munkanapjáig az abban a hónapban vezetett órákat kell fizetni
2009. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előre kellett fizetni, 3 részletben, és pótórákat túlag kellett intézni
2009. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre a diákkal kiszúrás, hogy az oktató a perverz, és még a diák fizessen, hogy ne a perverz oktatóknál kelljen tanulnia.
2009. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Iskolán belül nem kell érte fizetni, csak iskolaváltálsnál, és valahol arról volt szó, azért írtam.

De van aki nem is mer oktatót váltani.

Nekönk elmdonták, hogy választahtunk is, és ha baj van szóljunk, segítenek, lehet váltani,s emmi gond...hogyha nem vagy megelégedve a stilusával...vagy nem jöttök ki, és ittmég csak nem is arra gondoltak, hogy taperol, hanem ott ültök egymás intim szférájában, és azért ezts em viseli el mindenki bárkitől. Csak sok sulinál ezeket nem modnják el, meg nem reklmáozzák, hogy válthatsz meg szólj ha baj van, és mindenki azt hiszi h ott kell szenvednie a jogsiér, mindnehol így kellene lennie, hogy külön is hívják fel a fugyelmet, hogy nyugodtabb lehessen az ember.De egyik ismimmmel övültött foltoyn az oktatója, ő meg ezért ment sírva haza.....normálisabb suliban ezért figyelmeztetik az oktatót....de a csaj nem mert szólni meg váltani, mert hogy mit szól majd a pasas, ha taliznak. Bár nem minden suli olyan h ott van minden oktató, van ahol nem is tudod kik vannak, meg nincs parkolojuk, h ott szedjék össze diákokat, így nem is látod őket. Mi taliztunk az összessel, leszólítottak, és tegezni kellett mindenkit..nekem élmény volt az eégsz :) én örülök h egy ilyen tanulóbarát suliban kötöttem ki.

2009. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt női oktatót választottam.

De mondjuk nem jártam túl jól vele, mert állati nagy tahó. De mindegy, mostmár kibírom azt a maradék 5-6 órát. Csak köszönetet ne várjon tőlem.

2009. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem rendes oktatóm volt, semmi jelét nemmutatta a kikezdésnek, volt családja, gyerekei, inkább róluk mesélt.
2009. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor te a szerecsések közé tartozol.:D sajnos ne minden oktató ilyen..
2009. okt. 16. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!