Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga. Mi a fene ez?

Elsősegély vizsga. Mi a fene ez?

Figyelt kérdés

Ma vizsgáztam elsősegélyből...

AM kategóriás jogsihoz kell..

Tudtam mindent gyakrolatban ujraélesztést és stabill oldalfektetést is szinte tökéletesen.(Nem vagyok elfogult de komolyan nagyon sokat készültem..)

Három műfogást is bemutattam ,azt is hibátlanul.

Oda értünk a tételekhez.. Húztam két tételt,az egyikre tudtam a választ..A másikat szinte el se olvastam de kérdezték már.. És pontatlanul adtam meg a választ,mivel az volt a hibám hogy: Eszméletlen egy a sérült,mi a teendő vele? És én azt hittem hogy halott betegről van szó,ezért azt mondtam hogy megkell kezdeni az újraélesztést...meg elötte a helyszin biztositás blablabal... És kiderült hogy eszméletlen,azaz stabill oldalfekvést kellett volna mondanom..de hát én else olvastam,meg utána javitottam is magam de ez nem számitott nekik belevágtak a szavamba és azonnal meghuztak..Na mindegy..Ez van probálkozok ujra. :)


Aki volt már elősegély vizsgán: Nektek ilyesmi volt? Eléggé bunkók voltak a vizsga biztosok..



2013. aug. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb nem kell kapkodni, nyugodtan át kell olvasni a tételt, majd azután válaszolni. És ez nem csak ezen a vizsgán hasznos tanács, hanem úgy az életben is.

Mellesleg tényleg nagy különbség van egy halott és egy eszméletlen ember között.

Sok sikert a következő vizsgádhoz, ha figyelmesebb leszel, sikerülni fog.

2013. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon komolytalan volt.

MÉG

2013. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Újraélesztés se volt......
2013. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az én vizsgámon is nagyon szemetek voltak. Megcsináltam az újraélesztést, stabil oldalfektetést (meg is dicsértek, hogy milyen kiváló volt, stb), elmondtam hibátlanul az A tételt, utána a B-nél egy dolgot kihagytam és megbuktattak.


Ezek után aki jött srác, szintén nem tudott egy dolgot, de neki így: arckoponya, igaz? Srác meg bólogat: átengedték. Következőnek 8x kellett nekiállni az újraélesztésnek, mert elrontotta, és még így is átengedték. Ezek után megfogadtam, ha esetleg orrtöréssel lesz kapcsolatos a következő vizsga, és ugyanaz lesz a vizsgáztató, akkor prezentálom neki. :D Na jó, csak a harag beszél belőlem. Ma megyek megint, elég ideges vagyok.


Neked fel a fejjel, lesz ez még jobb is! A következő sikerül. :-)

2013. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő,véletlenül nem Sárváron vizsgáztál?
2013. aug. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!