Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 17. -én forgalmi vizsga hogy...

17. -én forgalmi vizsga hogy ellenőriztétek a kocsit indulás előtt?

Figyelt kérdés
Miket ellenőriztetek le és mit mondatok? hogy a fék rendben az index lámpák jól működnek és mit kell még ellenőrizni? Ha fék lámpát ellenőrzök akkor megkérem az oktatóm hogy nézze meg hogy működik-e vagy én száljak ki és ő nyomja be a féket és én nézzem meg hogy jó-e nagyon izgulok miatta még 6 órát veszek a parkolás idegesít a legjobban mert azt sokszor kellett órákon is javítani hogy jó legyen!!

2014. febr. 2. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőlem annyit kérdeztek mit kell ellenőrizni, és már ültem is be.
2014. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

amikor kimentünk az épületből, egyből körbesétáltam a kocsit és megnéztem a kerekeit. utána az ablakon benyúlva egy nagyon kicsit megmozgattam jobbra-balra a kormányt (hogy ne mozogjanak a kerekek) majd után úgy, hogy mozogjanak, de akkor is csak kicsit mozdítottam a kormányon.

aztán a kulcsot elfordítva bekapcsoltam a jobb- majd baloldali indexet, ellenőriztem mindkettőt.

ezután a fényszórókat kapcsoltam be és ellenőriztem, majd beszálláskor a fékre nyomtam, ekkor az oktató mondta, hogy világít a féklámpa. beszálltunk mindhárman az autóba, elindultam, gurultam pár métert majd megálltam és szóltam, hogy a fék működik.


ekkor kezdődött a vizsga. :)

2014. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi az oktatód elfogja mondani meg megfogja mutatni,hogy kell. Nekem vizsga előtt mutatta meg,mielőtt jött a vizsgabiztos. Csak annyira hideg volt,hogy mondta a vizsgabiztos,hogy hagyjam. Így csak a fékpróbát csináltam meg.


Majd megmutatja,hogy miket kell bekapcsolni,világításokat,irányjelzőt stb körbejárod a kocsit.. megnézed,hogy a gumikat,rendszámtáblát meg,hogy minden világít-e aminek kell. Aztán megkéred az oktatód,hogy nyomja meg a féket.

Megnézed mekkora a holtjáték, mozgatod először jobban,majd kevésbé a kormányt közbe nézed a gumit.

Aztán beszállsz kikapcsolsz mindent (irányjelző,lámpák stb) rátaposol a fékre és kiengeded a kéziféket,majd visszahúzod.

Azt hiszem nekem ennyit mutatott meg. Aztán ahogy elindultok fékezel egyet (ez a fékpróba) és mondod,hogy a fék jó. Nem kell menned,ahogy megindul az autó egyből fékezhetsz.


Sok Sikert. A parkolás miatt meg ne izgulj, van 2 lehetőséged parkolásonként a javításra. A lényeg,hogy ne kapkodd el és menni fog.

2014. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is nemrég vizsgáztam az oktatom pontrol pontra leirta mit kell küldj email-t elküldöm!
2014. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!