Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyerekek TI komolyan hagyjátok...

Gyerekek TI komolyan hagyjátok hogy kifele menet vagy bármilyen járművön meg büntessen ellenőr és befele is mindig vesztek jegyet?

Figyelt kérdés
Üdv én egy törzsbliccelő lennék 21 év alatt talán 1x ha volt bérletem. Jelenleg szolgáltatás sem alkalmankénti 300 ft ot sem 10.000 Ft ós havi szintet nem éri el. Kosz piszok bűz csövesek késő járművek amik le is robbannak stb. Szóval nem kell parázni ellenőröktől. Metróba lejutni se nehéz 10 ből 2x ha megnézik jegyed így elég ha úgy teszel mintha lukasztanál de bélyegző nélküli mesterjegy legjobb azzal nem tud mint kezdeni korlátolt agya. Amit pedig még mindig sok ember nem ért meg. KIFELE MENET NINCS JOGALAPJA INTÉZKEDNI ELLENŐRNEK NEM HATÓSÁG UGYANIS. Igazoltási joga csak rendőrségnek van tehát nem vagy köteles oldani személyidet!(engem is fenyegetet már meg belök sínek közé ha nem adom oda na és akkor mi van otthagytam) Ha rendőr hív 1 nem vagy köteles megvárni kettő ha mondjuk pont ott van akkor sem adhatja ki adataid 3 félnek adatvédelmi törvény ha pedig hülye a fakabát akkor igazolhatod magad kapitányságon úgyse megy és mehet visza adataiddal. Egyetlen amit tehet hogy kikísér téged kijáratid mivel BKV területén érvényes jeggyel bér letel lehet tartózkodni és annyi. Fel sem tarthat mert jegyet nem venni nem bűncselekmény de még csak nem is szabálysértés tehát korlátozza személyi szabadásod amit pedig alkotmányos jog. Ezt nem azért írom mert bliccelésre akarok buzdítani hanem azért mert undoritoknak tartom azt jogait nem ismerő emberektől megfélemlítéssel agresszióval nem létező dolgok álltásával csalják ki pénzt. Nézd csak meg kiket büntetnek általában meg öregek betegek gyerekek pici nők mert tudják ezt ők is nincs jogalapjuk csak kikíséréshez... szóval ha legközelebb szégyen brigádot látsz kijáratnál csak mosolyogj és menj tovább ki metróból Max megkéred őket kísérjenek ki...:)
2009. dec. 15. 08:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%
imádom az ilyen embereket,miből gondolod,hogy alanyi jogon utazhatsz,csak mert nem tetszik a színvonala.tessék megérteni ezt NEM KÖTELEZŐ IGÉNYBE VENNI!ha nem tetszik,hogy piszkos nem szállsz fel rá és kész nem még felháborodni mert kérik a jegyedet,bérletet.ez az undorító.
2009. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
69%
Ne felejtsd el, hogy akiket most lopásra-csalásra bíztatsz, ők fizetik a jelenlegi koszos buszokat, metrókat is.
2009. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok, ki sem írtam volna. Az adófizetők pénzét rabolod és azokét , akik rendesen megveszik a bérletet jegyet. Gerinctelen, mocsok vagy. Egy lúzer. Ezzel az erővel lophatnál is.
2009. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Mielőtt belépsz egy topicba/kérdésbe, olvasd el az előtted hozzászólókat, nehogy feltaláld a spanyol viaszt...
2009. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
én sem veszek jegyet soha. akkor nekem is a k. anyámat? :)
2009. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

300ft 1-2km-es utazásért sok.

Távolsági buszon diákként 105Ftért 10km-t utazok.

Én is blicceltem már mert sokallottam a jegy árát, nem városon lakok szal ez nem rendszeres csak egy alkalom volt

2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
67%
utolsó: nem azzal van baj ha valaki utazik 1-2megállót bliccelve, hanem azzal, ha valaki elvből nem vesz bérletet amikor rendszeresen használja a BKV-t és még menőnek is érzi magát tőle és henceg vele.
2009. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%
De azzal sincs baj. Mint már írtam a bkv nem ettől megy csődbe. Ha ettől menne, már rég megoldották volna...
2009. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
67%
Úgy gondolom, hogy neked nem feladatod eldönteni, hogy az a szolgáltatás mennyit ér. Ha úgy gondolod, hogy nem éri meg az árát, akkor lehet gyalog menni...
2009. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

nem fog csődbe menni, viszont a sok bliccelők által felhúzott ellenőr alapból agresszívan lép fel a tisztességes utasok ellen is miattatok.


Gondolkozz egy kicsit azzal az apró agyaddal. Utáljuk a legtöbben a cigányokat mert a nagy részük olyan amilyen. utáljuk a punkokat mert nagyon sok gusztustalan és értéktelen, sorolhatnám még. Akkor az ellenőr miért szeresse az utasokat akiknek elég nagy része lop-csal és palira veszi őket?


Így amikor azt mondom egy tisztességes cigánynak, hogy köszönd meg a többi lopós cigánynak, hogy le vagy te is nézve, ugyanúgy mi tisztességesen utazók nektek bliccelőknek köszönhetjük, hogy ennyire genyán viselkedik sok ellenőr velünk.

2009. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!