Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyerekek TI komolyan hagyjátok...

Gyerekek TI komolyan hagyjátok hogy kifele menet vagy bármilyen járművön meg büntessen ellenőr és befele is mindig vesztek jegyet?

Figyelt kérdés
Üdv én egy törzsbliccelő lennék 21 év alatt talán 1x ha volt bérletem. Jelenleg szolgáltatás sem alkalmankénti 300 ft ot sem 10.000 Ft ós havi szintet nem éri el. Kosz piszok bűz csövesek késő járművek amik le is robbannak stb. Szóval nem kell parázni ellenőröktől. Metróba lejutni se nehéz 10 ből 2x ha megnézik jegyed így elég ha úgy teszel mintha lukasztanál de bélyegző nélküli mesterjegy legjobb azzal nem tud mint kezdeni korlátolt agya. Amit pedig még mindig sok ember nem ért meg. KIFELE MENET NINCS JOGALAPJA INTÉZKEDNI ELLENŐRNEK NEM HATÓSÁG UGYANIS. Igazoltási joga csak rendőrségnek van tehát nem vagy köteles oldani személyidet!(engem is fenyegetet már meg belök sínek közé ha nem adom oda na és akkor mi van otthagytam) Ha rendőr hív 1 nem vagy köteles megvárni kettő ha mondjuk pont ott van akkor sem adhatja ki adataid 3 félnek adatvédelmi törvény ha pedig hülye a fakabát akkor igazolhatod magad kapitányságon úgyse megy és mehet visza adataiddal. Egyetlen amit tehet hogy kikísér téged kijáratid mivel BKV területén érvényes jeggyel bér letel lehet tartózkodni és annyi. Fel sem tarthat mert jegyet nem venni nem bűncselekmény de még csak nem is szabálysértés tehát korlátozza személyi szabadásod amit pedig alkotmányos jog. Ezt nem azért írom mert bliccelésre akarok buzdítani hanem azért mert undoritoknak tartom azt jogait nem ismerő emberektől megfélemlítéssel agresszióval nem létező dolgok álltásával csalják ki pénzt. Nézd csak meg kiket büntetnek általában meg öregek betegek gyerekek pici nők mert tudják ezt ők is nincs jogalapjuk csak kikíséréshez... szóval ha legközelebb szégyen brigádot látsz kijáratnál csak mosolyogj és menj tovább ki metróból Max megkéred őket kísérjenek ki...:)
2009. dec. 15. 08:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
65%

wow. na ez tanulságos volt...


Nem tudom, én kedvesen mosolygok rájuk, és köszönök nekik, és velem mindig kedvesek.


Jobban belegondolva még nem is találkoztam goromba ellenőrrel.


Na de biztos igazad van, persze...

2009. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

biztos mutatod nekik a bérletedet;) mellesleg velem sem gorombák. 90kg-os vagyok bőrkabátban és még bérletem is van.


De elég sok kevésbé testesebb vagy nem fiú emberkétől hallottam már, hogy nem éppen kedvesek velük. Pl hugomtól.

2009. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

megint összekeveritek a szezont a fazonnal

Ne másra mutogassatok hogy ők is csinálják ők is csinálják

TE CSINÁLD TISZTESSÉGESEN A DOLGODAT! tudod az idő pénz, és leggyorsabban, legolcsóbban csak 300 forintért tudok eljutni az ecseritől az árpád hídig... Ne a bkv fejesre mutogassál. Ennyi erővel mindenki lelőhetné a másikat miszerint "a katona öl embert a háborúban akkor nekem is szabad"

2009. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
hát mutatom is neki a bérletet, persze, de am vagyok vagy 45 kg 160cm és lány ráadásul, mégis mindig kevesek :D
2009. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

Én nem azt mondom, hogy ők is csinálják, hanem hogy ők csinálják.


Figyelj, felhozhatsz itt egy húszezredik erőltetett példát is, de akkor is ez van.


Nem a bliccelők miatt drága a jegy, és nem miattuk megy csődbe a bkv, fogadd el.

Nyilván megveszem a bérletet, vagy a jegyet, mert én erre nem érek rá, és nincs is rajtam annyi anyag, hogy félreugorjon előlem az ellenőr.


De az hogy te itt jössz ezekkel a naív hülyeségekkel azt mutatja, hogy féltékeny vagy a kérdezőre, mert ő rá ér erre, vagy mert ő van akkora, hogy megtehesse, eg mert ingyen megússza te meg nem.


Hidd el, ha privatizálnák az egészet, esélye se lenne a bliccelőknek, mert olyan kapukat építenének végig a metrón, hogy nem mehetsz be ha nincs érvényes jegyed/bérleted, a busz meg villamos ellenőrzést pedig sűrítenék. a pénzt nem vennék ki, így a járatok szépek és tiszták lennének.

2009. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

ha most sem akarsz 300at kifizetni akkor majd ki fogsz fizetni 500at ha privatizálják?

Külföldön a hal nem bűzlik sehol az biztos, nem sikkasztanak de nem is bliccelnek!

2009. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

és amíg az utasok sem hajlandóak maguk közül kivetni azt aki bliccel addig felesleges bármiféle privatizációról ábrándozni... Ugyanezt amit mondtál meg tudná csinálni a bkv is, az ellenőrző kapukat meg mindent, de csesznek rá. Alul is, felül is. Az egészet meg az ellenőr szopja meg aki végezné a munkáját és megjegyzem már akkor sem büntet meg ha mutatsz neki valamiféle bérletet. mert örül neki hogy egyáltalán van.

Zavar hogy kioszt magának 100milliós végkielégítést? meg kamu szerződésekkel akaszt még 200at. Engem is zavar képzelheted, de nem tudok vele mitcsinálni ahogy te se mert olyan hosszú f@szod nincs hogy olyan magasban is seggbe rakd. De annyi lenne, hogy az utasok ÉRDEKE is LEGYEN hogy mindenki fizessen.

Nagyon egyszerű miért. Ha az utasok RENDEZIK a soraikat. (azaz a bliccelést leszorítják 10%alá MINDENHOL) akkor már egészen nyugodtan lehetne fellépni a vezetőség ellen hogy pusztuljanak onnan... Mert akkor már van mire verni a melleteket. Hogy MI nem csalunk akkor TI miért csaltok?


Rossz pályán próbáltok játszani...

2009. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

dehogy lenne 500 ha privatizálják.


Épp hogy elérhetőbbé tennék, és profitálóbbá, hogy az emberek inkább a tömegközlekedést válasszák, és ne az autót.


Megtehetné a bkv, de nem teszi, mert akkor nem lesz több bliccelő, akikből cefet nagy hasznuk van, mert a büntetés jóval drágább, mint egy jegy vagy bérlet, igen sok bliccelőt el is fognak. ezek nem hiányt, hanem hasznot hoznak.


Mit mondhatnánk meg a vezetőségnek? Mondtunk mi valamit valaha a MÁV-nak? tudsz te bliceni a mávon? mert nekem ötletem sincs, hogy lehet azt kivitelezni, szerintem másnak sincs, aki meg képes abban a b. büdös wc-ben utazni, hogy ingyen legyen meg is érdemli.

Mikor ment a lincselő tömeg neki a máv székházának, h mi bezzeg fizetünk, ti bezzeg loptok?


ez már megint valami nagyon erőltetett szöveg.


Szúrja a szemed, hogy neki sikerült. Nekem is szúrja, én is fizetek, csak én nem találok ki mindenféle hülyeséget.

2009. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ja külföldön, igen drágább, de jobban is keresnek hozzá, ha itt egy hozzáértő vezetés lenne, aminek a cégből van haszna, nem a posztból, akkor a magyar fizetésekhez igazítaná az árakat, és úgy alakítaná a dolgokat, hogy az megérje.
2009. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én nem biztos hogy ki írtam volna ezt a kérdést!
2009. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!