Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok feszültek,...

Yoshimitcu kérdése:

Ti nem vagytok feszültek, idegesek amikor autóba ültök?

Figyelt kérdés
Én szorongok, félek, nem vagyok nyugodt, félek hogy összetöröm magam, vagy valami állat nekem jön ezerrel, főleg kint lakott területen kívül, lerobbanok vagy meghalok vagy valami történik, vagy összetöröm vagy összetörik a kocsit utánna járhatok gyalog vagy biciklivel, gyomoridegem van menet közben, feszült vagyok. Sok idióta meg felidegesit mikor tököl előttem, vagy az ut közepén megáll. Az is idegesít ha pirosat kapok, mégtöbb fogyasztás minhta nem kéne megállnom, a drága benzin meg fogy. Nekem rossz a felfogásom, vagy nem való nekem a vezetés? Lehet nyugtatót kéne szednem de úgy ajánlatos vezetni.
2014. aug. 25. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem le kéne adnod a jogsid, közveszélyes vagy. Aki fél ne vezessen.

Senna is azért halt meg, mert félt mikor kocsiba ült az utolsó versenyén, érezte, hogy baj lesz.

Ha ezt érzed, akkor valószínű így is lesz előbb vagy utóbb.

2014. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem inkább neked nem való a vezetés, de komolyan. Engem meg az ilyenek idegesítenek fel, mint pl. Te. Kapaszkodik izomból a kormányba, látszik, hogy tiszta stressz, megalszik a szájában a tej mire bekanyarodik stb.

Nem felfogás kérdése, hanem ez idegi alapú. Tisztára mintha a sógornőm írta volna a kérdést, de tudom, hogy ő nem gyk-zik. Borzalom ülni mellette és amúgy szed gyógynövényes nyugtatókat. Olyan, mint aki be van szívva, és észre sem veszi, hogy milyen szinten bosszantja a többi autóst. Általában csak a véletlenen és a többi sofőrön múlik, hogy minden utat megúsz épségben. Közben azt hiszi, hogy milyen óvatos és biztonságos, amit csinál. Ő annyiban rosszabb nálad, hogy észre sem veszi, hogy mi a probléma.

2014. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem, beülök és megyek. Szerintem ez a normális.
2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
engem pont hogy megnyugtat ha kocsiba ülök és vezetek, legszívesebben egész nap csak mennék
2014. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kötelező PÁVot a B kategóriához :D
2014. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már alig várom a reggelt, mert egy 500 km-es út előtt állok, egyszerűen maga a menyország számomra ha az autóban ülök.

Amúgy anyám ilyen, hogy nem szereti a forgalmat de ő nem is vezet csak ha nagyon muszáj.

Na de az már sok ha attól vagy stresszes hogy fogyik 2 csepp benzin a pirosnál... Szerintem neked az élet egyéb területei sem jelentenek boldogságot...

2014. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megnézném ha 40 ezret keresnél és abból kéne tankolnod kocsit fenttartanod mennyire lennél a mennyországban. igazad van nemsok mindenben lelem örömöm, biciklizni jobban szeretek mert az levezeti a feszültséget és ingyen van.
2014. aug. 25. 20:24
 8/13 A kérdező kommentje:
ha nem egy 20 éves szar csotrogányom lenne, amivel mindig azon kell idegeskedni hogy mi szarik be rajta megint, és nem ennyi lenni a benzin ára amennyi, hanem mint amerikába 200ft, vagy a minimálbér lenne 300e akkor még lehet élvezném is de így inkább idegesít mint élvezném.
2014. aug. 25. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:

en mikor par eve nyaralni voltamn1 hetet, hazaertem aztan lenyomtam 120Kmert.

hianyzott, pedig en se keresem agyon magam 80K.

ugyanugy 20 eves szarom van, most el is romlott, de ez van ezen stresszelni, v h piros van? anya is fukar, de ennyire?!

amugy 40 bol a tiednek is ez lessz a sorsa :/

2014. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt még valahogy meglehet érteni kérdező, amit 8#-ban írtál, de a kérdést nem így tetted fel. Ráadásul panaszkodsz, hogy ha valami történik a kocsival, járhatsz biciklivel, aztán meg azt írod, hogy szeretsz biciklizni. Akkor minek is jársz kocsival 40E fizetésből?

Szóval ez már csak magyarázkodás. A kérdésedre a válasz: Nem való neked a vezetés.

Amúgy nekem is régi autóm van és most is éppen rossz, de amikor nem rossz, akkor sem stresszelek ilyeneken. Nyugodtan indulok el, mindig van a fejemben terv, hogy kinek szólnék, mit csinálnék, ha valami történne az autóval.

2014. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!