Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok feszültek,...

Yoshimitcu kérdése:

Ti nem vagytok feszültek, idegesek amikor autóba ültök?

Figyelt kérdés
Én szorongok, félek, nem vagyok nyugodt, félek hogy összetöröm magam, vagy valami állat nekem jön ezerrel, főleg kint lakott területen kívül, lerobbanok vagy meghalok vagy valami történik, vagy összetöröm vagy összetörik a kocsit utánna járhatok gyalog vagy biciklivel, gyomoridegem van menet közben, feszült vagyok. Sok idióta meg felidegesit mikor tököl előttem, vagy az ut közepén megáll. Az is idegesít ha pirosat kapok, mégtöbb fogyasztás minhta nem kéne megállnom, a drága benzin meg fogy. Nekem rossz a felfogásom, vagy nem való nekem a vezetés? Lehet nyugtatót kéne szednem de úgy ajánlatos vezetni.
2014. aug. 25. 16:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen pár nem elhanyagolható körülményt nem írtam bele a kérdésbe hogy az anyagi lehetőségeim igen szűkösek és egy bontószökevényt vezetek. 40 ezerből ne tartsak fent kocsit igaz? járjak biciklivel. és nemlessz rá gondom. csak olyankor van gáz mikor valamit vagy valakit vinni kell vagy messzire kell menni.
2014. aug. 26. 10:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt így megértem, csak tényleg az eredeti kérdésed nem erre irányult. Inkább az tűnt ki, hogy balfék vagy és fosol a vezetéstől. Akkor miért nem azt kérdezted, hogy ilyen körülmények között, ilyen autóval Ti is félnétek-e autóba ülni? Mert így igen.

Csak akkor itt nem arról van szó, hogy való-e neked a vezetés.

2014. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ok kérdező, megértelek, de én már rég letettem volna az autót ha igy állnék. Egyetemista koromban voltam én is igy mint te persze autó is kellett, aztán csak adósságba vertem magam, járhattam volna busszal is.
2014. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!