Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvány nőként?

C kategóriás jogosítvány nőként?

Figyelt kérdés

Nőktől kérdeznék pár dolgot, akik már levizsgáztak nagyobb kategóriákból! Esetleg férfiaktól, akiknek voltak női csoporttársai.

Privátban ha lehet! Írok mindenkinek, aki jelzi, hogy tudna nekem segíteni.:)


Köszönöm előre is!!



2015. okt. 27. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

LoL,


szóval csak az önteltség, és így azt hiszed fontos vagy, végül is bejött, legyél boldog;)


A helyes kifejezés "magadból indulsz ki". Egyébként nem magamból, hanem abból, hogy ebben az iparágban is tevékenykedek, ezért van rálátásom, mi és hogyan működik

2015. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Véletlen kihagytam hogy "ki", te megtaláltad, rájöttél, felróttad, veregesd meg a vállad. Ügyes!

Boldog is vagyok, mert volt két felhasználó akik sokat segítettek! Köszi!:)


És nekik igazán köszönöm!

2015. okt. 28. 08:57
 13/14 anonim válasza:
Tavaly vizsgáztam teherautóból, most pénteken buszból, még hátra van a GKI és a PÁV. 25éves nő vagyok!
2016. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Azóta sikerült a másik 2? :) Bátor dolog Páv nélkül nekivágni a D kategóriának :)


Azóta a C nekem is megvan GKIval. A páv még várat magára kicsit, de ha sikerül kezdem a D-t.

2017. febr. 7. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!