Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a kresz vizsgán,...

Megbuktam a kresz vizsgán, hogy tanuljak, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Szóval, gondolom nem kell magyarázni, 55 kérdés, kérdésenként 1 perc >55 perc az egész vizsga...na már most én annyira izgultam (nem ovlt még ilyen, általában nyugis vagyok),hogy elkapkodtam,sokszor nem is olvastam végig a kérdést meg minden, az egész vizsgával 7 perc alatt végeztem és 64 ponttal megbuktam...hogyan javíthatnék azon,hogy ne izguljak és végigolvassma, meg ne nyomjak rögtön választ?

2016. júl. 6. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
figyeltem, semmit nem tanultam, csak nem olvsatam végig akérdést sokszor
2016. júl. 8. 15:56
 12/13 A kérdező kommentje:

egyébként így visszagondolva nem az izgulással volt a gond, hanem,hogy nem olvastam el egyik kérdést se figyelmesen

pl volt olyna kérdés,hogy mi MEGENGEDETT terelővonalnál, és én azt pipáltam,hogy folyamatosan haladni rajta, mert itthon sokszor azt kérdezte,hogy mi nem megengedett. :/

2016. júl. 8. 20:34
 13/13 anonim válasza:
100%

Olvasd végig a kérdést, még akkor is, ha tudod fejből a kérdéseket.

Olvass el egy kresz könyvet.

Csinálj meg 100 tesztet egymás után hibátlanra.

Én ennyit csináltam, 5 perc volt a vizsga, 1 hiba.

2016. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!