Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy nem...

Hogy mondjam meg, hogy nem szeretnék fizetni forgalmi vizsgánál?

Figyelt kérdés

Oktatóm azt mondta, hogy vigyek 30 ezer Ft-ot forgalmira, hogy "jobban járjak", viszont nekem nem sok kedvem van fizetni... hogy kéne megmondanom lehetőleg úgy, hogy át is menjek és ne legyenek nagyon szemetek?


Ezt a 30 ezret nagyon sokallom, tudom, hogy sok vizsgabiztos korrupt, de komolyan a forgalmi vizsga díj 3 szorosát kérik el? :OO



2016. nov. 30. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Lehet , neked jobb ha adsz.
2016. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Oktatóm mondta, hogy vigyem a zsozsót, szóval gondolom most már elvárja, hogy vigyem, mert feltételezem ő is kapna belőle, de akkor is dúrva ez a forgalmi vizsga díj háromszorosa :O


Az meg a másik, hogy ez még egyáltalán nem garantálja, hogy át is megyek. Ugyan viszonylag jól vezetek, de valami malőr mindig közbejöhet.

2016. nov. 30. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez azért tetűség mert így bárki aki fizet vezethet lehet teljesen alkalmatlan félnótás . Próbáld meg kikerülni a fizetést , vegyél pót órákat és gyakorolj privát . Akkor ha csak azért is megvágnak tudod direkt a stexre mennek és nem te vagy a hunyó .
2016. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz oktatót választottál. És neki kéne előtte oda adnod? Mert ne gondold, hogy azt majd tovább fogja adni.
2016. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Annyira nem lehet szemét...

egyébként nem én választottam, hanem kaptam. Ha választásom lett volna már első óra után otthagyom :D


Egyébként pótórákkal már kicsit elkéstem, mert holnapután lesz a forgalmim :)


... és ha meghúznak az jóval többe fog fájni, mint 30 ezer. Viszont akkor is elég szemétségnek tartom.

Ha meg meg akarnak húzni úgy is megtehetik, tuti lesz valami kis kapu amit tudnak találni (nem jeleztem időben, túl lassan/gyorsan fékeztem, nem néztem a hátam mögé csak 1x stb...) . ://

2016. nov. 30. 20:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj át másik autósiskolába. Ez így marha ciki.
2016. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom! Abból a pénzből a vizsgabiztos semmit nem fog kapni. Az oktatód zsebrevágja. Ha jól vezetsz és átmész, akkor azt mondja, hogy azért sikerült a vizsga mert tejeltél a vizsgabiztosnak. Ha valamit elszúrsz, és megbuktatnak, akkor visszaadja neked a lóvét, és azt mondja, hogy ezt a vizsgabiztost most nem lehetett megkenni.


Ez a legpitiánerebb trükk amivel próbálkozni szoktak. Szerencsére az NKH is ismeri. Ha lebuktatod a sz@rházit, akkor bevonják a szakoktatói engedélyét. Úgyhogy csak ügyesen...

2016. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 6

Ha átmegyek:

- 5e az átjelentkezési díj

- kb 35-40e a 10 pót óra

- 11 e az újabb vizsga


és ez idő is, kb. 3-4 hét mire újra tudok vizsgázni.


Megpróbálom esetleg megmondani neki, hogy nem tudtam ennyit összeszedni... amúgy is hónap vége van, érthető.


Talán nem lesz nagyon zabos és hagyja, hogy rendben levizsgázzak.

2016. nov. 30. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy leírtad a kérdésben! "Nem szeretnék fizetni" ennyi. Ha nagyon ugrál jelentsd fel.
2016. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 veterán vas ***** válasza:

Nem kell sehogy sem megmondani, és nem kell semmit fizetni.

Babrálj ki vele, menj egy hibátlan vizsgakört.

Ennyi. ;)

2016. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!