Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért tiporják el a kerékpáros...

Miért tiporják el a kerékpárosokat az utcán?

Figyelt kérdés

Ahányszor csak megyek a városban az országútimmal, valaki mindig beszól, vagy direkt felgyorsít mögöttem. De miért?

Miért kell állandóan idegeskedni?



2017. ápr. 6. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarok vitát generálni, nem vagyok senki ellen, de tényleg idegesítő, hogy mész a szűk városi utcában, hatalmas a forgalom, az autók tudnának 40-50-el haladni, de elől teker egy biciklis 20-al, és még csak nem is igyekszik lehúzódni. Hátánál pedig 10 autó araszol. És nem csak emiatt negatív a megítélésük, hanem a stílusuk miatt, hogy ők mindent és mindenkit leszarnak, de nekik mindent szabad.
2017. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Engem csak az idegesit, amikor van bicikli ut, de nem hasznaljak. Illetve, amikor a parhuzamos kis utca helyett a 6 savos uton cikaznak a forgalmat feltartva. Az orszaguti ahogy a neve is mutatja nem varosba valo...
2017. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
ha lenne jól látható azonosítója a kerékpárnak is, kevesebb lenne a gond.
2017. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Szia(sztok)!

...épp néhány napja kérdeztem pirosnál mellém guruló bicajost hogy mlért nem a kerékpárutat használja ami igaz nem az ut mellett de 50 méterre párhuzamosan kanyargott. Azt válaszolta "Mert az nem olyan egyenes mint a főút..."...

Legközelebb lehet én is "rövidítek" a Traffic-kal...

2017. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alex Fly ***** válasza:
81%
Mert sokan azt képzelik, hogy egy embernek kevesebb joga van a közlekedéshez kerékpárral, mint egy gépjárművel. Ezek jellemzően a járművüket azért használják, mert azt hiszik, azzal meghosszabbíthatják a péniszüket. Mások egyszerűen csak irigykednek...
2017. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

5-ös

Te pont fordítva látod a dolgot. Valójában a kerékpárosok hiszik azt, hogy nekik mindenhez joguk van, és mindent szabad nekik, a KRESZ szabályait sem tartják be. És pont ők a péniszhosszabbítók, jellemzően alig várják, hogy konfliktusba kerüljenek egy autóssal, és szeretik nagyon hangsúlyozni, hogy ők bicikliiznek.

2017. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont erre voltam kíváncsi, hogy a két fél hogy látja a dolgot. Én mindig a járdán közlekedek, errefelé pedig nincsen "országút", csak kis gatyi kátyús, rövid utak... Ha lesz lehetőség akkor kimefyek a hegyekbe vagy akárhova. :D
2017. ápr. 6. 19:17
 8/17 Alex Fly ***** válasza:
79%
@6: az elméleted ott sántít, hogy jóval több autó szorit le kerékpárost, mint forditva. És nem a kerékpárosok parkolnak előszeretettel autóúton, hanem éppen ellenkezőleg. Valahogy a magukat szabálykövetőnek tartó autóvezetők szokták előszeretettel elfelejteni az előzés szabályait -annak ellenére, hogy állandóan előkerül a KRESZ kérdése...
2017. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, megtaláltam a kötekedő szerencsétlennek a videóját.


https://www.youtube.com/watch?v=rHKTuAdZxGU

A sáv közepén kalézol, próbál belekötni mindenkibe.


Én fanatikus bringás vagyok, de nem hülye! Ezt a figurát én vágnám szájon!

2017. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!