Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért félek a vezetéstől?

Miért félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok és holnap lesz az első vezetésórám. Nagyon félek...vetettem már tesómmal/apával de olyan helyen ahol nincs rendőr meg persze forgalom meg emberek se, de egy idegen oktató mellé beülni akivel eddig 1x találkoztam félek. Mi van ha bamba leszek? Ti féltetek? Meséljetek mert én nagyon parázok :D


2017. máj. 25. 19:01
 1/2 szántóvető ***** válasza:
nem a vezetéstől félsz hanem az oktatótól.végül is te fizetsz neki hogy tanítson tehát legyél te a főnök,uralkodj rajta.
2017. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért félsz, mert új dolog lesz.

De nem kell félned, max attól, hogy az oktató rádmozdul.

Hivatalosan az oktató a vezető, ha baleset történik, azért az oktató lesz a felelős, nem te.

(Amúgy ennek szinte 0 az esélye, az oktató kitűnően eltudná egyedül is vezetni az autót az anyósülésről, nem fogja hagyni hogy balesetet okozz.)

2017. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!