Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen forgalmi vizsgától...

Sikertelen forgalmi vizsgától számítva mennyi idő van megszerezni a jogsit?

Figyelt kérdés
Minden megvan csak ez kéne már..Márciusba buktam forgalomból idén.
2017. jún. 18. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amúgy sántít a sztori.

Ha az oktató hozzáér a pedálokhoz, az azonnali bukás, tehát nem nyomkodhatta egész vizsgán a pedálokat.


Ha mégis így történt, akkor először is beszéld meg az oktatóval, hogy miért csinálta, ha csak azért, hogy kib*sszon veled (ezt nem hiszem), akkor oktatócsere.


Amúgy én nem ajánlom, hogy sokat halogasd, mert minél többet kihagysz, annál nehezebb lesz visszarázódni és elég gyorsan eltelik az a 2 év.

2017. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban vannak sokkal fontosabb dolgok amire a pénzt elkölthetném..Ami meg nem megy minek erőltetni???

Millioszor beszéltem vele hogy had vezessek én,le se sz*rta meg hogy a pocsolyát kerüljem ki mert olyan lesz a kocsija..Ja és városon kívül 40 óra alatt egyszer se voltunk..Ezek után mit siessek vele???

2017. jún. 18. 16:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vezetek profin és nem osztom az észt, de attól még leírhatom, hogy mi a reális, nem? De.

Látom nem tetszik, hogy valaki nem azt a választ írja, amit vártál.

Nem az a baj, hogy olyan lesz a kocsija.

Nekünk már elméleten elmondták. Ha van lehetőség kikerülni (és nyilván volt, ha megtette!), akkor ne menj bele, mert nem tudhatod, mi van ott, milyen mély.

Gondolom nem fizetnéd a javítást meg a kiesett bevételét, ha miattad hetekig nem tudna oktatni a kocsival.

Kicsit nagy arcod, csak nem tudom, mire...

2017. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Jelen pillanatban vannak sokkal fontosabb dolgok amire a pénzt elkölthetném..Ami meg nem megy minek erőltetni??? "

Tőlem aztán azt csinálsz amit akarsz, én csak tanácsot adtam.


Amúgy tipikus tizenéves hülyegyerek vagy, akinek apuciék fizetik a jogsiját.

Majd ha a saját pénzedből fog menni, akkor majd máshogy gondolkodsz.


Jól tette az oktató, hogy nem engedett át, ilyen felelőtlen, éretlen sofőrből így is épp elég van az utakon.

2017. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ha nem kent vizsga volt, ami jelen rendszer szerint sajnos fiktív fogalom, akkor veszélyesen vezettél.

Az, hogy attól függetlenül a vizsgabiztos nem szakította félbe a vizsgát, vagy jó szándék, vagy nem vette észre.

Ha kent vizsga volt és még azon is megbuktál, akkor magadra vess...

2017. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem gyakorolj ès minèl elöbb próbáld újra ! Letelik gyorsan a kèt èv. Èn is marciusban buktam ès most mentem át egy hete a 3.vizsgámon. szóval hajrá!
2017. jún. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!