Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M0-áson miért vannak...

Az M0-áson miért vannak ennyire megörülve a kamionosok?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy semmi bajom Velük, s megértem, hogy Ők is sietnek, de miért kell ilyen esze-veszett módon közlekedni, leszorítani a személyautókat, életveszélybe sodorni az embert, miközben 110 a sebességhatár? Miért nincs ott VÉDA, vagy valami? Eléggé félelmetes. Mi a véleményetek erről?
2017. okt. 29. 17:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%
Leszögezném, hogy a kamion felső sebesség határa 90 km/h! Lejtőn lehet megguritani igy lehet csak több.
2017. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor is életveszély.
2017. okt. 29. 17:59
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hanem biztos! Mi az életveszély benne? Fogalmazd meg kérlek.
2017. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Elég gyakran járok az M0-n, nem szoktam látni 110-zel száguldozó kamionokat. Az Annahegyről lefelé vagy esetleg Maglódnál meggurítják 95-100-ig, de azt is legfeljebb 1 percig tudják csinálni, ami ~1km.


Ha egy kamion leszorít téged, akkor te csúnyán nem mész még 90-et sem. Ez pedig felvet egy érdekes kérdést: az utat mindenki használja, az út áteresztő képessége akkor a legnagyobb ha minden kategória a megengedett sebesség közelében utazik és legalább sávonként homogén a forgalom. Mi a faxt szüttyögsz te az M0-n a kamionok között? :D

2017. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a kérdést. Mi az hogy leszorítanak? Ha a pályán a kamion gyorsabb, mint te személyautóval, akkor veled van a baj.
2017. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ami még előfordul, hogy a felhajtokon nem tudják az autosok mit tegyenek... mert jön, de nem gyorsít, es nem is lassít... es jön a kamion mellett, majd a vegen fékez az autos.... ezt láthatod keszorítasnak.... de ez az autos balfa•szsága.....
2017. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%

És amikor vonatoznak a gyökerek? Két méterre egymás valagában zsinórban? Hogy besorolni se tudj közéjük, h le akarsz hajtani?

Vagy a leállósávon tarolás? Ebből szokott ez is lenni.

2017. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
71%
Gyökerek, de a masik gyökér miért az utolsó pillanatban akar kisorolni a lehajtashoz? Ne mondja nekem senki, hogy egy olyan jarművel, ami nincs 90-re leszabalyozva gondot okozzon egy kamion, vagy a vonatozó kamionok megelőzése.....
2017. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Szóval a déli gyűrű, ugyebár 3 sávos, én megkezdtem az előzést a középső sávban, de még nem fejezem be, már elkezdi a kamion az előzést, kis híján a kocsi hátulját meglökve. Engem az zavar, hogy erőszakosak, nem várják meg míg befejezem az előzést. Valahogy az M7-esen nincs ez.
2017. okt. 29. 18:17
 10/38 A kérdező kommentje:
S félreértés ne essék, nem a kamionosokat akarom bántani, mert az M7-esen nagyon még segítőkészek is. Csak ez az M0-ás... Nagyon kéne oda egy-két VÉDA.
2017. okt. 29. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!