Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M0-áson miért vannak...

Az M0-áson miért vannak ennyire megörülve a kamionosok?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy semmi bajom Velük, s megértem, hogy Ők is sietnek, de miért kell ilyen esze-veszett módon közlekedni, leszorítani a személyautókat, életveszélybe sodorni az embert, miközben 110 a sebességhatár? Miért nincs ott VÉDA, vagy valami? Eléggé félelmetes. Mi a véleményetek erről?
2017. okt. 29. 17:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ezért mondtam, h idióta vagy!

Bizonyítod is. Nem elég, h egy vagy a barmok közül, még játszod is itt az eszedet... ami nincs.

Leszűrted a semmiből, h én egy töketlen úrvezető vagyok. És megragadtál ennél a pontnál. Tényekkel nem tudsz érvelni, csak ilyen fantazmagóriákkal... meg olysnokkal, h szerinted homi vagyok. :)

Nem érzed, h vicces a helyzeted? Azért vagy csak egy nyamvadt kamionos, mert nem erősséged a gondolkodás, mi?

Nincs is ezzel baj, csak akkor ne állj neki arcoskodni, h fegyvertelen vagy!

Menj gyorsan, fújd fel a pofád, oszt menj ki vki elé, előzz 3km- en át, mert a töketlen úgysem fog tudni a nemlétező harmadik sávon előzni, amég te be nem fejezed 10 perc alatt az előzést! Úgyis a mögötted közlekedő lesz a töketlen úrvezető emiatt, nem te a barom állat, aki ezt teszed... irióta.

2017. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

Johny, van igazság abban m, amit mondasz.

Pont ezért idézném, amit is írtam, ezek szerint ez elkerülte a figyelmedet! De sebaj.


“Én ugyanis nem azt állítottam, h az összes kamionos tróger fasssszkalap, hanem azt, h sok az ilyen barom. ”


Szóval igen, van sok személyautós baromállat is, de azért ugye fentarthatom magamnak a jogot, h az előzőleg felvázolt kamionosok által több, mint gyakran elkövetett szituációt elítéljem. Látod, mennyi kamionos van, nem mind hülye. De ez az egy, aki itt próbál okoskodva helyre rakni az igazam miatt... egy kamionos olvassa a gyk- t, az is barom. :)

2017. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
49%

31# ugyanaz mint Te.... Te itt icsarolsz engem, hogy az idiota kamionos vagyok... ugyanaz a sztori kis apám, ezert nem is erdekel mit puffogtatsz itt....

Es még.mindig egy balf asz autósnak tartalak, aki a nyomorat a kamionosokon eli.ki.....

Irhatsz barmit. Pont!

2017. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"“Én ugyanis nem azt állítottam, h az összes kamionos tróger fasssszkalap, hanem azt, h sok az ilyen barom. ” "


Természetesen nem kerülte el a figyelmemet, én sem gondolom hogy mindegyik taxis, motors, kamionos vagy BMWs gyökér, de általánosságban elég gyakoria a fogalmatlan vezető az utakon - minden kategóriában :)

2017. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz, hapsikám. Te írtad, h érzékeny a lelkem, akinek nem való a közlekedés.

Te addig nem volták idióta kamionos, még nem bizonyítottad, h a korábban általam felvázolt veszélyes és bosszantó szituációkat te teljesen természetesnek és helyénvalónak nem nyilvánítottad azzal, h én érzékeny vagyok és különben is töketlen, meg úrvezető.

Megcáfolni az általam leírtakat továbbra sem vagy képes, csak hajtod a semmit. Érvvelni továbbra sem megy.

Tudod, van egy mondás, ami nagyon is illik rád: ne sakkozz galambbal, mert leveri a bábukat, rászarik a táblára és boldogan csapkod a szárnyaival, h ő nyert. Te most ezt csinálod.

Ismétlem, hátha megérted: én nem azt állítottam, h az összes kamionos tróger fasssszkalap, hanem azt, h sok az ilyen barom. Ha ezzel egyet értesz, még van remény.

2017. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Érzékeny lelket a kerdezőnek írtam, tehát itt mondhatni Te is magadra vetted...
2017. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
De hozhatod tovabbra is az "inteligenst"
2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ühüm... tényleg magamra vettem, azt hittem nekem írtad. Miután volt egy eszmecserénk, így joggal feltételeztem.

De igazad van, 1-1.

Az egyébként úgy helyes, h inteLLigens.

Maradjunk annyiban, h jó lenne, h a kamionosok tartanának követési távolsagot és nem előznének 1km/h többlet miatt km- eken át másokat fenntartva, v ha mégis előz, várja meg az alkalmas pillanatot.

Mindenki jobban járna. Ő is, mert nem lenne a közvéleményben ekkora kamionellenesség.

Peace!

2017. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!