Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az M0-áson miért vannak...

Az M0-áson miért vannak ennyire megörülve a kamionosok?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy semmi bajom Velük, s megértem, hogy Ők is sietnek, de miért kell ilyen esze-veszett módon közlekedni, leszorítani a személyautókat, életveszélybe sodorni az embert, miközben 110 a sebességhatár? Miért nincs ott VÉDA, vagy valami? Eléggé félelmetes. Mi a véleményetek erről?
2017. okt. 29. 17:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Aki autópályán nem megy minimum 130-al az ne is közlekedjen ott vagy ne sírjon ha a kamionosok "leszorítják" őket miközben 70-el tötyögnek
2017. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk az M0-án hol van 130 szerinted?
2017. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

nah... azért M6-oson éjjeli 2-3 órakkor 40km/h-val hazavezethetnék a pécsi oldalon mert tiszta walking dead


nap közben is 90-el beállva egy kamion mögé nyugodtan lehet haladni...


Az M0 már durvább, az M5 még durvább, ott ilyet nem tudsz eljátszani :D

de a minimum 130 baromság...

minimum 110 az már helytálló kifejezés az M0, M5, M7-en...

M1 nekem kimaradt ezidáig.... M3 teljesen tűrhető, M6 meg gyerekjáték

2017. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

#20- ne játszd nekrm itt az eszed!

Nem mondta senki, h gondot okoz a közlekedés.

Azt viszont igen, h sok a nyomorék ökör kamionos, akik balesetveszélyes helyzeteket teremtenek, feltartják a náluk gyorsabban feleslegesen, és akkor is előznek, mikor tilos nekik. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálni. Vagy te is egy vagy ezek közül a barmok közül, ezért véded a helyzetedet?

2017. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Azt viszont igen, h sok a nyomorék ökör kamionos, akik balesetveszélyes helyzeteket teremtenek"


Amit aztán a rutinos személyautó sofőrök csont nélkül hárítanak :D

Ajánlom figyelmedbe a KSH baleseti statisztikáit, meglepő számokat fogsz találni a balesetek okozóinál.

2017. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Igen kamionos vagyok, es eddig többszor kerultem veszelyes helyzetbe az olyan berek miatt, mint te, aki azt hisz profi, mint egy kamionos miatt....

Te csak egy egyszerű ba.f.sz vagy, aki saját töketlenkedesét a.kamionosra fogja.... nem kell ezt túl.játszani... ismerwm, és mi denki ismeri a fajtádat!

2017. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Na fuss ennek neki még egyszer!

Miért is töketlenkedek? Hülyegyerek!

Hiába magyarázod félre a dolgokat! Az, h magadra veszed azt, h “sok a barom kamionos”, az azt jelenti, te pont ilyen barom vagy!

Én ugyanis nem azt állítottam, h az összes kamionos tróger fasssszkalap, hanem azt, h sok az ilyen barom. Ezt tartom most is, h te is így közlekedsz, akkor te is az vagy. Ha nem, akkor csak egy feleslegesen ugrabugráló okoskodó idióta vagy, aki akkor is magára vesz dolgokat és belemagyaráz olyan dolgokat, amiröl nincs szó, mikor nem kéne.

2017. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
#25, igen. Amit a rutinos sofőr ki kell védjen. Nincs is ezzel gond, közlekedünk, de az ilyen ökröket akkor sem fogom megérteni, h miért kell egymás valagában közlekedni, meg kilómétereken át tartó előzésekbe belemenni, kimenni mások elé... h kisorolásnál meg behúzódnál két kamion közé, neki állna felhebb. Pedig illene követési távolságként legalább akkora távolságot tartania, h egy jármű biztonságosan beorolhasson. De nem, inkább hőmérőzik a másik seggében, csak h megtakarítson egy liter gázolajat. Ez a probléma autópályára besorolásnál is fent állhat bármikor.
2017. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Nem kell itt futatni magadat... Te szerinted barom kamionos vagyok, szerintem Te.meg egy töketlen uri vezető aki azt higy balfa sz a vezeteshez a kamionosokra fogja....

Ebben annyira.nem.fog valtozni a velemenyem,mint neked... ugyhigy szerintem be is fejezhetjük homi gyerek...

2017. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

" Amit a rutinos sofőr ki kell védjen."

A sok rutinos sofőrnek még az alap közlekedés sem megy ahogy látom.


"e az ilyen ökröket akkor sem fogom megérteni, h miért kell egymás valagában közlekedni, meg kilómétereken át tartó előzésekbe belemenni, kimenni mások elé"


Nézd meg akármelyik Budapestre vezető utat, nézd meg akármelyik autópálya felhajtót, mit csinálnak a személyautósok? 0 követési távolsággal vonulnak egymás mögött csúcsidőben, a felhajtón is így próbálnak feljönni és csodálkoznak, hogy nem sikerül :)


Nézd meg akármelyik autópályát, bármikor találok olyan személyautós aki akkor is megyek 127-tel előzni a 130-cal haladót ha valami sutyerák paraszt messziről villogva 190-es tempóban érkezik egy BMWvel. Pénteken is összefutottam pár ilyennel az M3-on. Igaz nem BMWvel és nem 190-nel érkeztem,de a személyautósok is ugyanúgy leszarják hogy egy gyorsabb jön a belső sávban.


Szerintem nincs kamionos, autós, taxis, buszsofőr stb. Emberek vannak és a gyökerek aránya állandó.

2017. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!