Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normálisan sofőrök! Titeket...

Normálisan sofőrök! Titeket zavar ha valaki kihajt elétek majd megáll és elkezd parkolni?

Figyelt kérdés

Ma voltam temetőbe, ügye ott most megnövekedett a forgalom, én is kinn voltam autóval, van arra egy kicsit nehéz belátású kereszteződés és balra kanyarodtam, láttam, hogy jön egy furgon, de úgy láttam kijöhetek, addig oké is volt nem volt probléma, viszont nem volt lelkiismeretem megállni és párhuzamosan elkezdeni parkolni, úgy gondoltam nem tartom fel ha már kimentem elé. Ez kétszer is megesett mert muszáj volt körbemenni, nem mertem mondom elkezdeni parkolni következőbe teherautó elé mentem ki persze nem veszélyeztettem a haladását.


Kérdés az, hogy zavarja e ez a normális autósokat. Már az évek során megtanultam, hogy Swiftesként nem hajtunk ki Mercis, Audis,BMW-s elé ha több száz méterre van akkor se inkább tartom föl egy pár másodpercre a forgalmat minthogy elverjen, leszorítson.


Vagy ez a mentalitás nem túl? Én ez a "bocs, hogy élek" típusú srác vagyok. Meg nem igen akarom, hogy elverjenek vagy eltörjék a kezem, lábam,orrom,bármim.


2017. okt. 30. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem zavar...


olyan kocsikat szoktam vezetni amiben van fék, kormány, gázpedál :)

A forgalom ilyen, nem lehet kiszámítani, bármikor történhet bármi...


amúgy ha ennyire félsz, hogy elvernek akkor vegyél egy jó erős paprika sprayt és tarts a kocsiban.

Nem egy nagy pénz és garantáltan megállít bárkit (saját tapasztalat)

2017. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Hú, már kezdem egyre inkább érteni, miért van annyi agyelágyult az utakon. Inkább nem parkol és nem hajt ki, mert nehogy elverjék. Szerintem menj tömegközlekedéssel, az a neked való.
2017. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem udvariaskodunk, hanem elkezdünk parkolni, és köteles megvárni a műveletet.

Verekedne? Gázpisztoly a kocsiban.

Paprikaspray nem jó, mert közterületen (kocsi beleértve) nem lehet nálad kapszaicin töltetű spray és automatikus szabálysértés, de gázpisztoly töltényében viselési engedéllyel lehet.

2017. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Aztán kit érdekel, hogy nem lehet? :D


Gázpisztoly vicc kategória egy paprika sprayhez képest

2017. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Van kapszaicines paprika spray-m egyik a bal a másik a jobb oldalamon, ki tudja merre kell fordulni. Ha megúszok egy verést akkor felőlem bármilyen szabálysértést indíthatnak ellenem, nem vagyok semelyik politikai erővel vagy ellene, nem járok úgy mint pár régi blogger. MAX. a támadód hazaengedik én meg bennmaradok :D :D


Akkor nem zavar, oké. De említett presztizs márkák elé továbbra se megyek ki, párszor már megjártam.

2017. okt. 30. 12:49
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

az zavar ha valaki úgy kanyarodik ki hogy fékeznem kell.

a parkolás meg lekanyarodás már egy következő manőver.

mondjuk ha megelőz és elkezd parkolni akkor azért nyomok egy dudát :)

2017. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Gázpisztoly vicc kategória egy paprika sprayhez képest"

Mert még nem láttál gázpisztolyt tízéves létedre, majd ha nagy leszel akkor vehetsz te is.

2017. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult meg ilyesmi a fejemben, bárhol, bármikor elkezdek parkolni, ahol szabályosan lehet, és üres hely is van. Viszont az sem jutott még eszembe soha, hogy szidjam azt, aki be szeretne parkolni valahova, és nekem meg kell miatta állni.
2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Dehogy zárnak be... megáll keménykedni, lefújod aztán visszaülsz a kocsiba és elhajtasz...


Paprika spraytől esélytelen bármit is tenni, az brutális, főleg ha nyitott szájjal támad és letüdőzi :D


gázspray már sokkal gyengébb, úgyhogy maradj a paprikánál :)

2017. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülye.
2017. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!