Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethetnek ilyen esetben?

Megbüntethetnek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Parkoló mellett rakodó helyen álltam meg a tábla mellett közvetlen. Rajtam kívül meg egy autó parkolt ott. Kb 5 percre hagytam ott a kocsit, mire visszatértem épp ott volt a kamion, amiből pakoltak ki.(egyébként elfért)

Semmi nem volt a kocsin, viszont kamera volt szemben. Így megbüntethetnek?


2018. ápr. 23. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak.
2018. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nem fognak
2018. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

#2 te milyen jóindulatú vagy.

Nem fognak megbüntetni.

2018. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, de ha a kamionosnak nincs jó napja akkor simán meghúzhatja a kocsidat aztán hiába reklamálsz, Te leszel a hibás mert tilosban álltál meg :)
2018. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

#4

a kamionos senkit nem fog meghúzni direkt mert a kamionon esett kárt levonják a fizetéséből.

2018. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Azé nem mindegy milyen kamion....


inkább a régebbi kisteherautókra gondoltam, azoknak van fém ütközőjük amik már amúgy is ütött-kopottak :)


Szóval nem jó az ilyen helyen parkolás mert ismerősünknek is lehúzták a fél kocsit, reklamálni meg hiába reklamált.

2018. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kettes, te drága. A parkoló része tele van gödrökkel, nem kevés kárt okoz az autósoknak, közük az én autómban is kárt tett már a parkoló szélén levő vízelvezetési szándékkal kiépített nem kicsit elrontott árok. De semmi probléma, mindenki bunkó és direkt okoz kárt másoknak és áll meg rossz helyen, kivéve te. Hasonló jókat kívánok Neked.

Többieknek koszonom a választ, megnyugodtam. Senkinek nem akartam én kárt okozni azzal hogy ott álltam meg öt percre, arról nem beszélve, hogy nem is tudtam volna tovább menni műszaki okokból kifolyólag.....

2018. ápr. 23. 15:27
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
71%
Elméletileg megbüntethetnek. A gyakorlatban viszont minden tulok ott tárolhatja a tragacsát, ahol akarja...
2018. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, hisztizhetsz, meg nyomogathatod a minuszt, attól még te állsz szándékosan tilosba és akadályozod a rakodást (az hogy amikor leballagsz a kocsihoz és éppen elfér az adott autó nem azt jelenti, hogy egész idő alatt így volt).


Ilyen hozzáállással én meg nem állok meg a stop táblánál, mert ugyan már ne okozzon nekem kárt a közútkezelő a hülye tábláival, jobban kopik a fékem, kuplungom stb stb.

Érted már? Ha te feljogosítva érzed megad parasztnak lenni, akkor mindenki más is érezheti és onnantól kezdve semmi értelme a szabályoknak.


#2

2018. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ne engem okolj az értékelésed miatt, magadnak csináltad a bajt.

A kettő kicsit más, de csináld ezt nyugodtan

2018. ápr. 24. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!