Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethetnek ilyen esetben?

Megbüntethetnek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Parkoló mellett rakodó helyen álltam meg a tábla mellett közvetlen. Rajtam kívül meg egy autó parkolt ott. Kb 5 percre hagytam ott a kocsit, mire visszatértem épp ott volt a kamion, amiből pakoltak ki.(egyébként elfért)

Semmi nem volt a kocsin, viszont kamera volt szemben. Így megbüntethetnek?


2018. ápr. 23. 13:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekelne honnan szülted hogy direkt csináltam...
2018. ápr. 24. 10:25
 12/16 anonim ***** válasza:

#3vagyok

komolyan azért vagyok én lepontozva mert a 2es egy kis köcsög.

2018. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 _Jessy_ ***** válasza:
0%
"Ne engem okolj az értékelésed miatt, magadnak csináltad a bajt." Úgy, ahogyan te is magadnak a tilosban parkolással! :D Úgy vélted, hogy megéri kockáztatni egy büntetést, csak nehogy a kátyús, "tökömtudja" milyen parkoló kárt tegyen a szent járgányodban! De ha már így határoztál, akkor miért rinyálsz? Várd szépen a csekket, aztán vagy jön, vagy nem!
2018. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nem direkt rossz helyre parkolni?

De komolyan? Mivel indokolnád, hogy rajtad kívül álló okok kényszerítettek arra, hogy tilosban állj meg? Nem érzed mennyire nonszensz?


Bajt? Milyen bajt? nyilván itt fáj mindenkinek, ha nem azt a választ kapja amit vár, de nem fogom senki vállát megveregetni, ha hülyeséget csinál/beszél. Aztán akkor nyomogassa a minuszt, nem érdekel, inkább az elkeserítő, hogy mennyi ember van, akinek a véleménye olyan irányba tendál amilyenbe a pontozások alapján...

2018. ápr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy utólag láttam a táblát... agyoniskolázottak...
2018. ápr. 28. 23:16
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként osztjátok az észt (nem tudom feltűnt-e, hogy nem véleményt kértem, drága utolsó két """"válaszoló""") ahelyett hogy válaszolnátok.Aki embereket gázol el szabadon futkos csak mert befolyásos ember, de az aki tilosban parkol, dögöljön meg. Gratulálok. Mondanám, hogy remélem titeket is ér az életben minden baj, de nem vagyok olyan rosszindulatú mint ti.
2018. ápr. 28. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!